| Prijs | $503.778/pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van herkomst | Xi'an Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | NYSP-M |
| Details over de verpakking | Karton, export standaardverpakking |
| Betaalvoorwaarden | T/T |
| Capaciteit van de levering | 1000 stuks/per maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYSP-M |
| Certification | CE | Plaats van herkomst | Xi'an Shaanxi, China |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | $503.778/pcs |
| Betaalvoorwaarden | T/T | Capaciteit van de levering | 1000 stuks/per maand |
| Tijd om te bezorgen | 7 werkdagen | Details over de verpakking | Karton, export standaardverpakking |
| Typische toepassing | Vloeistof (geleidend, roerend), stof, vast | Procesdrukterface | -0.1~4.0Mpa |
| Signaaluitgang | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus | Temperatuurnauwkeurigheid | -40~+130℃, -50~+500℃ |
| Productmodellen | NYSP-M | Antennetype | Flexibele kabel, harde staaf, geïsoleerde harde staaf aan beide uiteinden |
| Materiaal antenne | PTFE, 304, 316 | Meetbereik | 0 tot 20 m |
NYSP-M RF-weerstand Capaciteit Reactiwiteit afzonderlijk gemeten niveau meter
NYSP-M Werkingsbeginsel van de RF-toegangsniveaumeter
Radiofrequentie-toegangsniveaumeter
is
een
soort
continu
vloeistofniveau
meting
product
op
basis
van
het
principe
van
radiofrequentie-toegangsniveau.hoge
gevoeligheid
en
breed
toepassingsbereikIn
vergelijking
met
de
traditionele
capacitieve
niveaumeter,Het
modulaire
ontwerp
maakt
het
instellen
van
het
instrument
eenvoudig
en
handig.Gebruikers
kunnen
de
werking
van
het
apparaat
intuïtief
begrijpen
en
problemen
tijdig
oplossenHet
is
ook
veilig
en
betrouwbaar
in
complexe
industriële
omgevingen.
Hoewel
het
waarschijnlijk
vergelijkbaar
is
met
capaciteitsmeting,
rijdt
RF-geleiding
plus
het
snijcircuit
van
het
elektronische
eenheidscircuit.en
laat
de
weerstand
weerstand
weerstandDe
wetten
van
de
fysica,
de
weerstand
van
de
suspensie,
de
capaciteitsweerstand
van
alle
suspensie,
zodat
de
suspensie
kan
oscilleren
de
faseverschuiving
van
het
circuit,
en
van
het
totale
verlies.
De
sonde
van
de
RF-geleidingsmeter
wordt
in
de
opslagtank
geïnstalleerd
en
het
RF-signaal
dat
wordt
veroorzaakt
door
de
potentiële
verandering
wordt
via
de
sonde
verkregen.De
probe
aandrijving
dekking
voorkomt
RF
stroom
van
lus
door
het
opgehangen
materiaal,
waardoor
de
nauwkeurigheid
van
de
meetinstrumenten
wordt
gewaarborgd.
|
Typische toepassing |
Vloeistof(geleiding, roeren),stof, vast |
| Productmodellen |
NYSP-M |
| Type antenne | Flexible kabel, harde staaf,met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Materiaal voor antennes | PTFE, 304, 316 |
| Meetbereik | 0~20m (honderden meters kunnen worden gemeten voor diepe putten, op maat) |
| Meetsnauwkeurigheid | 0.05% tot en met 0,1% F. S. |
| Stroomvoorziening | 24VDC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procestemperatuur | -40~+130°C,-50°C tot +500°C |
| Procesdruk | -0,1 ∼4,0 MPa |
| Procesverbinding | draad, flenst (facultatief) |
| Elektrische interface | M20 × 1.5, 1⁄2 "NPT |
| Beschermingsgraad | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
|
Explosiebestendige graad |
Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (zie certificaat voor nadere informatie) |
Opmerking: De producten kunnen worden aangepast en ontworpen volgens de specifieke vereisten van de gebruikers!
NYSP-M Designkenmerken van RF-toegangsniveau-meters
Het
unieke
ontwerp
van
het
anti-ophangingsmateriaal
kan
de
prestaties
van
het
anti-ophangingsmateriaal
verbeteren.
Vermogenbereik.
13~35V
DC
Adaptieve
proefprocestemperatuur-
100
°C
~
800
°CGeen
blindheid
kan
worden
gebruikt
op
een
niveau
van
12
cm
tot
een
paar
centimeter
Grote
meetbereiken
van
enkele
honderden
tot
enkele
honderden
meter
De
interface
van
kleverige
voorwerpen,
de
algemene
tendens
van
het
apparaat
Het
is
bestand
tegen
oppervlakte,
ruwe
miert,
stoom,
kristallisatie,
was
afzetting
Niet-beschermende,
niet-bewegende,
niet-
slijtage
delen,
onregelmatige
reiniging,
bescherming
en
debugging