| Prijs | $89 to $170 /pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYRD-901 |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks/maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYRD-901 |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks | Price | $89 to $170 /pcs |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks/maand | Leveringstermijn | 7 werkdagen |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm | Typische toepassing | water, vloeistoffen |
| Meetbereik | 5m, 10m, 15m, 20m | Meetafwijking | ±1‰FS, ±2‰FS, ±5‰FS |
| Nauwkeurigheid | ± 0,1% tot ± 1,5% | Verwerkingsdruk | -0,1 tot en met 1,0 Mpa |
| Voeding | 24VDC ((22V~30V) | Signaaluitgang | 4...20mA/RS485/Modbus.. |
| Omgevingstemperatuur | -20℃~+70℃ | Beschermingsgraad | IP67 |
| Verbindingsmethode | Draad |
China Leverancier Hoogwaardig Niveaumeting Instrument Radar Niveaumeter Rivierwater Radar Niveaumeter
NYRD-901 Water Radar Niveaumeter
Het NYRD901 Frequentiemodulatie golf FMCW rad product (ook bekend als millimetergolf radar) heeft belangrijke toepassingen in detectie van doelen op afstand, beeldvorming op afstand, multispectrale beeldvorming, enz. In de omgeving met sterke rook en stof, omdat het een millimetergolfband gebruikt met een hogere frequentie dan de Ku-band radar. Het kan doelen detecteren die kleiner zijn dan de microgolf radar en nauwkeurigere positionering bereiken, met hogere resolutie en sterkere vertrouwelijkheid.
NYRD-901 Water Radar Niveaumeter Technische Parameters
| Typische toepassing | water, vloeistoffen |
| Meetbereik | 5m, 10m, 15m, 20m |
| Voeding | 24VDC(22V~30V) |
| Omgevingstemperatuur | -20℃~+70℃ |
| Signaaluitgang | 4...20mA/RS485/Modbus.. |
| Procesdruk | -0.1~1.0Mpa |
| Aansluitmethode | Schroefdraad |
| Beschermingsgraad | IP67 |
Opmerkingen: De producten kunnen worden aangepast aan de eisen van de klant!
NYRD-901 Water Radar Niveaumeter Certificaat
NYRD-901 Water Radar Niveaumeter Werkconditie



