| Prijs | $260~$380/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYRD900 |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYRD900 |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks | Price | $260~$380/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 7 werkdagen | Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Bereik | 0,08-150m | Nauwkeurigheid | 0,05% -0,1% FS |
| Voeding | 24VDC, 220VAC | Uitgangssignaal | 4 ... 20MA/HART/RS485/MODBUS ... |
| Procestemperatuur | -40 ~+130 ℃, -40 ~+260 ℃ | Beschermingsklasse | IP67, IP68 (optioneel) |
| Materiaal antenne | PTFE, 304+PTFE | Explosieveilige kwaliteit | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb |
NYRD900 80GHz Corrosiebestendige en explosieveilige radarniveautransmitter voor stoffige omstandigheden met CE- en IP67-rapport
NYRD900 80GHz Corrosiebestendig en explosieveilig Radarniveautransmitter Productomschrijving
De NYRD900 radarniveautransmitter wordt veel gebruikt voor detectie op afstand, beeldvorming op afstand, multispectrale beeldvorming, sterke rook- en stofomstandigheden, enz. Omdat het de millimetergolfband gebruikt met een hogere frequentie dan de Ku-band, kan het kleinere doelen detecteren en nauwkeurigere positionering bereiken dan microgolfradar, met een hogere resolutie en sterkere beveiliging.
NYRD900 80GHz Corrosiebestendig en explosieveilig Radarniveautransmitter Ontwerpkenmerken
1. Goede transiënte prestaties: Gebaseerd op de zelfontwikkelde CMOS millimetergolf RF-chip, voor een compactere RF-structuur en een hogere signaal-ruisverhouding.
2. De werkbandbreedte van 5 GHz zorgt voor een hogere meetresolutie en meetnauwkeurigheid van het product
3. Coherentie: een coherente stroomgestuurde dipoolschokgeneratie of een niet-lineair differentiële frequentie-effect van een coherente laserpulsgeneratie
4. Lage energie: millimetergolf fotonenergie is slechts enkele millielectronvolt, er zal geen röntgenionisatie en vernietiging van de te detecteren stof zijn, dus het is niet gemakkelijk om de te detecteren stof te vernietigen
5. Sterke penetratie: Sterke penetratie voor apolaire stoffen. Veel niet-metalen apolaire materialen absorberen minder straling in deze band en kunnen daarom worden gebruikt om de interne structuur van het materiaal te onderzoeken. Keramiek / karton / plastic producten / schuim zijn bijvoorbeeld transparant voor deze band van elektromagnetische straling, en kunnen ook worden gebruikt voor veiligheidsmonitoring op luchthavens / stations, zoals het opsporen van machines / explosieven en drugs, of voor detectie van soldeerpunten op printplaten.
NYRD900 80GHz Corrosiebestendig en explosieveilig Radarniveautransmitter Typische toepassingen
1. Geschikt voor de meting in smalle ruimtes of geleide-golfbuizen
2. Toepasbaar op supergrote tanks (150m) en kleine tanks
3. Hoge precisie, hoge hygiëne-graad van meting
4. Gelegenheden met complexe procesomstandigheden (mengen, verwarmingsstaven, ladders, drijvende daken, sterke stof, sterke stoom, enz.)
NYRD900 80GHz Corrosiebestendig en explosieveilig Radarniveautransmitter Technische parameters
| Productmodel | NYRD900 |
| Transmissiefrequentie | 76Hz-81Hz, FM-scanfrequentiebreedte 5GHz |
| Antennevorm | Lensantenne, antiseptische lensantenne |
| Antennemateriaal | PTFE, 304+PTFE |
| Meetbereik | 0.08-150m |
| Meetnauwkeurigheid | 0.05%-0.1% F.S |
| Voeding | 24VDC, 220VAC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Proces temperatuur | -40~+130℃,-40~+260℃ (≥260℃ kan worden aangepast) |
| Procesdruk | -0.1~2.0MPa |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, flens |
| Beschermingsklasse | IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosieveiligheidsklasse | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
NYRD900 80GHz Corrosiebestendig en explosieveilig Radarniveautransmitter Afbeeldingen



