| Prijs | $260~$380/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYRD900 |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYRD900 |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks | Price | $260~$380/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 5 tot 7 werkdagen | Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Bereik | 0,08-150m | Nauwkeurigheid | 0,05% -0,1% FS |
| Voeding | 24VDC, 220VAC | Uitgangssignaal | 4 ... 20MA/HART/RS485/MODBUS ... |
| Procestemperatuur | -40 ~+130 ℃, -40 ~+260 ℃ | Beschermingsklasse | IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosieveilige kwaliteit | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb | Antennevorm | Lensantenne, antiseptische lensantenne |
| Materiaal antenne | PTFE, 304+PTFE | Procesaansluiting | Draad, flens, sanitaire klem (facultatief) |
Radarniveautransmitter Continue Niveaumetingen 80 GHz Vrije-ruimte Radarniveaudetectie voor alle Vloeistoffen
80 GHzRadarniveautransmitter Productomschrijving
De NYRD900 radarniveautransmitter wordt veel gebruikt voor detectie van doelen op afstand, beeldvorming op afstand, multispectrale beeldvorming, omstandigheden met sterke rook en stof, enz. Omdat het de millimetergolfband gebruikt met een hogere frequentie dan de Ku-band, kan het kleinere doelen detecteren en nauwkeurigere positionering bereiken dan microgolfradar, met een hogere resolutie en sterkere beveiliging.
80 GHzRadarniveautransmitter Ontwerpkenmerken
1. Coherentie: een coherente stroomgestuurde dipoolschokgeneratie of een niet-lineair differentiële frequentie-effect van een coherente laserpulsgeneratie
2. Lage energie: millimetergolf fotonenergie heeft slechts een paar millielectronvolt, er zal geen röntgenionisatie en vernietiging van de te detecteren stof zijn, dus het is niet gemakkelijk om de te detecteren stof te vernietigen
3. Sterke penetratie: Sterke penetratie voor niet-polaire stoffen. Veel niet-metalen niet-polaire materialen absorberen minder straling in deze band en kunnen daarom worden gebruikt om de interne structuur van het materiaal te onderzoeken. Bijvoorbeeld, keramiek / karton / plastic producten / schuim zijn transparant voor deze band van elektromagnetische straling, en kunnen ook worden gebruikt voor veiligheidsmonitoring op luchthavens / stations, zoals het onderzoeken van machines / explosieven en drugs, of voor detectie van lassen van printplaten.
4. Gemakkelijk geabsorbeerd door polaire moleculen: deze band heeft minder verstrooiing in niet-homogene stoffen en kan het waterdamengehalte detecteren en meten. U kunt ook de materiaalcompositie bestuderen of kwaliteitscontrole uitvoeren door hun karakteristieke profielen te analyseren.
5. Groot meetbereik, kleine blinde zone. Het maximale bereik kan 120 m bereiken en de blinde zone kan 8 cm bereiken.
80 GHzRadarniveautransmitter Technische parameters
| Typische toepassing |
1. De emissiehoek van de elektromagnetische golf is minder dan 3 graden, geschikt voor metingen in nauwe ruimtes of golfgeleidingsbuizen; 2. Geschikt voor grote tanks (150 m) en kleine tanks (kleine blinde zone); 3. Hoge precisie en meting op hoog hygiënisch niveau; 4. Gelegenheden met complexe procesomstandigheden (mengen, verwarmingsstaaf, ladder, drijvend dak, sterke stof, sterke stoom, enz.) |
| Transmissiefrequentie | 76 Hz-81 Hz, FM-scanfrequentiebreedte 5 GHz |
| Antennevorm | Lensantenne, antiseptische lensantenne |
| Antennemateriaal | PTFE, 304+PTFE |
| Meetbereik | 0,08-150 m |
| Meetnauwkeurigheid | 0,05%-0,1% F.S |
| Voeding | 24 VDC, 220 VAC |
| Signaaluitgang | 4...20 mA/HART/RS485/Modbus... |
| Proces temperatuur | -40~+130°C, -40~+260°C (≥260°C kan worden aangepast) |
| Procesdruk | -0,1~2,0 MPa |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, Flens, Sanitaire klem (optioneel) |
| Beschermingsklasse | IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van gebruikers.
80 GHzRadarniveautransmitterAfbeeldingen



