| Prijs | $150~$280/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYRD809 |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYRD809 |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks | Price | $150~$280/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 7 werkdagen | Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Bereik | 35m | Nauwkeurigheid | ± 3 mm |
| Voeding | 24VDC (2 draad, 4 draad) | Uitgangssignaal | 4 ... 20MA/HART/RS485/MODBUS ... |
| Procestemperatuur | -40~+250℃ | Beschermingsklasse | IP67 |
| Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 4.0MPa | Explosieveilige kwaliteit | Exia II CT6 |
26G RS485 Slimme Digitale Lange Afstand Radar Niveaumeter 35m Niveautransmitter voor Vast Poeder met CE en Lage Prijs
NYRD809 26GHz Radar NiveautransmitterProductomschrijving
De NYRD809 Radar niveautransmitter is een 26GHz hoogfrequent radar niveau meetinstrument met een maximale meetafstand van 35 meter. De antenne is verder geoptimaliseerd en de nieuwe snelle microprocessor kan snellere signaalanalyse en -verwerking uitvoeren, zodat het instrument kan worden gebruikt voor complexe meetomstandigheden.
NYRD809 26GHz Radar NiveautransmitterWerkingsprincipe
De radar niveau antenne zendt smalle microgolfpulsen uit, die via de antenne naar beneden worden verzonden. Nadat de puls golf het oppervlak van het gemeten medium raakt, wordt deze teruggekaatst en opnieuw ontvangen door het antennesysteem, en het signaal wordt naar het elektronische circuitgedeelte verzonden en automatisch omgezet in een niveau signaal (omdat de puls propagatiesnelheid extreem hoog is, bereikt de elektromagnetische golf het doel en wordt teruggekaatst naar de ontvanger. De tijd die het kost om heen en weer te gaan is bijna ogenblikkelijk).
NYRD809 26GHz Radar Niveautransmitter Ontwerpkenmerken
1. Antenneformaat is klein, eenvoudig te installeren; Contactloze radar, geen slijtage, geen vervuiling.
2. Nauwelijks beïnvloed door corrosie en schuim; Niet beïnvloed door mediumdichtheid, temperatuur en drukveranderingen.
3. Ernstige stofomgeving heeft weinig invloed op de werking van de hoogfrequente niveaumeter.
4. Kortere golflengte, betere reflectie voor schuine vaste oppervlakken.
5. Kleine bundelhoek en geconcentreerde energie.
6. Het meetblinde gebied is kleiner en goede resultaten kunnen worden behaald voor kleine tankmetingen.
7. Hoge signaal-ruisverhouding voor betere prestaties, zelfs onder wisselende omstandigheden.
8. Hoge frequentie, de beste keuze voor het meten van vaste en laag diëlektrische constante media.
NYRD809 26GHz Radar Niveautransmitter Toepassingsgebieden
1. Energiecentrales: Reservoirs, stoomlepels, enz.
2. Olieveld: Driefasenscheiders, bezinktanks, riooltanks, boorslibtanks, enz.
3. Chemisch: Opslag silo's voor grondstoffen, ammoniaktanks, asfaltopslagtanks, enz.
4. Metallurgie: Opslag silo's voor grondstoffen, opslag silo's voor hulpstoffen, enz.
5. Voedingsmiddelen: Opslagtank voor ruwe suiker, enz.
6. Farmaceutica: Opslagtanks voor Chinese medicijnen, scheiders, fermentatietanks, enz.
7. Papier: Opslag silo's voor grondstoffen, opslag torens, droogtrommels, opslag silo's voor chemische materialen, enz.
8. Overige: Steenhouwerij, kolenmijn, milieubescherming en andere industrieën.
NYRD809 26GHz Radar NiveautransmitterTechnische parameters
| Typische toepassing | Vaste stoffen, deeltjes en zwaar stof |
| Antenne materiaal | PTFE, 316L (optioneel) |
| Meetbereik | 35m |
| Meetnauwkeurigheid | ±3mm |
| Voeding | 24VDC (2 draads, 4 draads) |
| Medium temperatuur | -40~+250℃ |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, flens (optioneel) |
| Procesdruk | -0.1~4.0MPa |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Explosieveilige graad | Exia II CT6 |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
NYRD809 26GHz Radar Niveautransmitter Afbeeldingen



