| Prijs | $138~$760/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYRD808 |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYRD808 |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks | Price | $138~$760/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 7 werkdagen | Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Bereik | 70m | Nauwkeurigheid | ± 3 mm |
| Voeding | 24VDC (2 draad, 4 draad), 220VAC | Uitgangssignaal | 4 ... 20MA/HART/RS485/MODBUS ... |
| Procestemperatuur | -40~+120℃ | Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 4.0MPa |
| Materiaal antenne | PTFE, 304, 316, PP, PFA | Antennetype | Hoornantenne |
26GHz Industriële Contactloze Tank Radar Type Materiaal Niveausensor 70m Radar Niveautransmitter voor Vaste Stoffen en Deeltjes
26GHz Radar Niveautransmitter Productomschrijving
De NYRD809 Radar niveautransmitter is een 26GHz hoogfrequent radar niveau meetinstrument met een maximale meetafstand van 70 meter. De antenne is verder geoptimaliseerd en de nieuwe snelle microprocessor kan snellere signaalanalyse en -verwerking uitvoeren, zodat het instrument kan worden gebruikt voor enkele complexe meetomstandigheden.
26GHz Radar Niveautransmitter Toepassingsgebieden
1. Olieveld: Driefasenscheiders, bezinktanks, afvalwatertanks, boorslibtanks, etc.
2. Chemisch: Grondstofsilo's, ammoniaktank, asfaltopslagtank, etc.
3. Metallurgie: Grondstofsilo's, hulpstofsilo's, etc.
4. Voedingsmiddelen: Ruwe suikeropslagtank, etc.
5. Farmaceutica: Chinese farmaceutische opslagtanks, scheiders, fermentatietanks, etc.
6. Papier: Grondstofsilo, opslagtoren, droogtrommel, chemische materiaal opslagsilo, etc.
7. Overig: Steenhouwerij, kolenmijn, milieubescherming en andere industrieën.
26GHz Radar Niveautransmitter Technische Parameters
| Productmodel | NYRD808 |
| Typische toepassing | Vaste stoffen, deeltjes en sterk stof |
| Antennemateriaal | PTFE, 304, 316, PP, PFA |
| Antennetype | Hoornantenne |
| Meetbereik | 70m |
| Meetnauwkeurigheid | ±3mm |
| Voeding | 24VDC (2 Draads, 4 Draads), 220VAC |
| Medium temperatuur | -40~+120℃ |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, flens (optioneel) |
| Procesdruk | -0.1~4.0MPa |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6 |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Elektrische interface | M20*1.5, ½ ″NPT |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
26GHz Radar Niveautransmitter Gerelateerd Afbeeldingen



