| Prijs | $138~$800/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYRD-SL |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYRD-SL |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks | Price | $138~$800/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 7 werkdagen | Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Bereik | 30 m, 80 m (optioneel) | Nauwkeurigheid | ± 3 mm |
| Voeding | 24VDC (2 draad, 4 draad) | Uitgangssignaal | 4 ... 20MA/HART/RS485/MODBUS ... |
| Procestemperatuur | -40~+80℃ | Beschermingsklasse | IP67 |
| Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 2.0MPa | Explosieveilige kwaliteit | Exia II CT6 (facultatief) |
| Materiaal antenne | PTFE, 304, 316, PP, PFA | Antennetype | Hoornantenne |
NYRD-SL 26GHz Radarniveautransmitter voor Vloeistoffen Hoorn Type 80m Reservoir Radarsensor met Lage Prijs en CE
NYRD-SL 26GHz Radarniveautransmitter Productomschrijving
De NYRD-SL Radarniveautransmitter is een 26GHz hoogfrequent radar niveau meetinstrument met een maximale meetafstand van 80 meter. De antenne is verder geoptimaliseerd en de nieuwe snelle microprocessor kan snellere signaalanalyse en -verwerking uitvoeren, zodat het instrument kan worden gebruikt voor complexe meetomstandigheden.
NYRD-SL 26GHz RadarniveautransmitterWerkingsprincipe
De radar objectpositie antenne zendt een smalle microgolfpuls uit die via de antenne naar beneden wordt verzonden. Nadat de puls de oppervlakte van het gemeten medium raakt, wordt deze teruggekaatst en opnieuw ontvangen door het antennesysteem. Het signaal wordt naar het elektronische circuitgedeelte gestuurd en automatisch omgezet in een objectniveau signaal (omdat pulsen zo snel reizen, is de tijd die een elektromagnetische golf nodig heeft om zijn doel te bereiken en terug te kaatsen naar de ontvanger bijna onmiddellijk).
Meetreferentie: Draad onderkant of afdichtingsoppervlak van flens.
Opmerking: Zorg er bij het gebruik van de radarniveautransmitter voor dat de hoogste niveau niet in het meetblinde gebied (gebied D in de figuur) komt.
NYRD-SL 26GHz Radarniveautransmitter Ontwerpkenmerken
NYRD-SL 26GHz Radarniveautransmitter Toepassingsgebieden
1. Waterbeheer: Kanalen, reservoirs, landbouwirrigatie, waterstandsmonitoring van rivieren, waarschuwing voor plotselinge overstromingen, stedelijke overstromingen, enz.
2. Waterbehandeling: Reservoirs, beerputten, waterbehandelingstanks, bezinktanks, diepe putten, drinkwaternetwerken, enz.
3. Overige: Milieubescherming, scheepsbouw en andere industrieën.
NYRD-SL 26GHz Radarniveautransmitter Technische parameters
| Productmodel | NYRD-SL |
| Typische toepassing | Afvoeren, reservoirs, rivieren, meren, ondiepten, enz. |
| Antennemateriaal | PTFE, 304, 316, PP, PFA |
| Antennetype | Hoornantenne |
| Meetbereik | 30m, 80m (optioneel) |
| Meetnauwkeurigheid | ±3mm |
| Voeding | 24VDC (2 draads, 4 draads) |
| Mediumtemperatuur | -40~+80℃ |
| Procesaansluiting | Draad, flens (optioneel) |
| Procesdruk | -0.1~2.0MPa |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Explosiebestendige klasse | Exia II CT6 (optioneel) |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Elektrische interface | M20*1.5, ½ ″NPT |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
NYRD-SL 26GHz Radarniveautransmitter Gerelateerd Afbeeldingen



