| Prijs | $138~$800/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYRD806 |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYRD806 |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks | Price | $138~$800/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 7 werkdagen | Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Bereik | 30m | Nauwkeurigheid | ± 3 mm |
| Voeding | 24VDC (2 draad, 4 draad) | Uitgangssignaal | 4 ... 20MA/HART/RS485/MODBUS ... |
| Procestemperatuur | -40~+250℃ | Beschermingsklasse | IP67 |
| Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 4.0MPa | Explosieveilige kwaliteit | Exia II CT6 |
| Procesaansluiting | Beugel, flense (facultatief) | Antennetype | Hoornantenne |
Kosteneffectieve 26GHz OEM ODM Waterradarniveausensor 4-20mA 316SS Buitenradarniveaumeter
26GHz Radarniveautransmitter Werkingsprincipe
De radarobjectpositieantenne zendt een smalle microgolfpuls uit die via de antenne naar beneden wordt verzonden. Nadat de puls de oppervlakte van het gemeten medium raakt, wordt deze teruggekaatst en opnieuw ontvangen door het antennasysteem. Het signaal wordt naar het elektronische circuitgedeelte verzonden en automatisch omgezet in een objectniveausignaal (omdat pulsen zo snel reizen, is de tijd die een elektromagnetische golf nodig heeft om zijn doel te bereiken en terug te kaatsen naar de ontvanger bijna onmiddellijk).
Het meetreferentiepunt: Bodemoppervlak van de schroefdraad of afdichtingsoppervlak van de flens.
Opmerking: Zorg er bij het gebruik van de radarniveautransmitter voor dat hethoogste niveau niet in het dode gebied van de meting komt (gebied D in de figuur).
26GHz Radarniveautransmitter Ontwerpkenmerken
Kleine bundelhoek en geconcentreerde energie
Het dode gebied van de meting is kleiner en er kunnen goede resultaten worden behaald voor kleine tankmetingen
Hoge signaal-ruisverhouding voor betere prestaties, zelfs onder wisselende omstandigheden
Hoge frequentie, de beste keuze voor het meten van vaste en laag-diëlektrische media
26GHz Radarniveautransmitter Toepassingsgebieden
1. Waterbeheer: Kanalen, reservoirs, landbouwirrigatie, monitoring van rivierwaterstanden, waarschuwing voor plotselinge overstromingen, stedelijke overstromingen, enz.
2. Voedingsmiddelen: Sapfabriek, melkfabriek, opslagtanks van brouwerijen, enz.
3. Farmaceutica: Opslagtanks voor Chinese geneesmiddelen, scheiders, fermentatietanks, enz.
4. Waterbehandeling: Reservoirs, beerputten, waterbehandelingstanks, bezinktanks, diepe putten, drinkwaternetwerken, enz.
5. Papier: Opslagtoren, silo's voor chemische materialen, enz.
6. Overige: Steenhouwerijen, milieubescherming, scheepsbouw en andere industrieën.
26GHz Radarniveautransmitter Technische Parameters
| Productmodel | NYRD806 |
| Typische toepassing |
Temperatuurbestendig, drukbestendig, licht corrosieve vloeistof |
| Antennemateriaal | 316L (optioneel) |
| Antennetype | Hoornantenne |
| Meetbereik | 30m |
| Meetnauwkeurigheid | ±3mm |
| Voeding | 24VDC (2-draads, 4-draads) |
| Mediumtemperatuur | -40~250℃ |
| Procesaansluiting | Beugel, flens (optioneel) |
| Procesdruk | -0.1~4.0MPa |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6 |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Elektrische interface | M20*1.5, ½"NPT |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van gebruikers.
26GHz Radarniveautransmitter Gerelateerd Afbeeldingen



