| Prijs | $218~$700/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYRD-TJ |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYRD-TJ |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks | Price | $218~$700/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 7 werkdagen | Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Nauwkeurigheid | ± 3 mm | Uitgangssignaal | 4...20mA/HART (twee/vier) /RS485/Modbus... |
| Procestemperatuur | -40~+120°C, -40~+260°C | Beschermingsklasse | IP67 |
| Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 2.0MPa | Explosieveilige kwaliteit | Exia II CT6, Exd II CT6 |
| Materiaal antenne | 304L+PTFE, 316L+PTFE (facultatief) | Antennetype | lensantenne |
Lens Type 26GHz Aangepaste Radar Niveaumeter voor Hygiënische Toepassingen Nauwkeurige 40m Vloeistofniveaumeters met Lage Prijs
NYRD-TJ 26GHz Radar Niveaumeter Productomschrijving
De NYRD-TJ Radar niveautransmitter is een 26GHz hoogfrequente radar niveaumeting instrument met een maximale meetafstand van 40 meter.De radar niveauantenne zendt een extreem smalle microgolfpuls uit. De puls reist door de ruimte met de snelheid van het licht en ontmoet het oppervlak van het te meten medium. Een deel van zijn energie wordt teruggekaatst en ontvangen door dezelfde antenne.
Het tijdsinterval tussen de uitgezonden en ontvangen pulsen is evenredig met de afstand van de antenne tot het oppervlak van het te meten medium. Vanwege de extreem hoge voortplantingssnelheid van elektromagnetische golven is het tijdsinterval tussen de verzonden en ontvangen pulsen erg klein (nanoseconde niveau) en moeilijk te bepalen. De 26G HF radar niveautransmitters gebruiken een speciale correlatie-oplossingstechnologie om het tijdsinterval tussen de verzonden en ontvangen pulsen nauwkeurig te identificeren, wat verder de afstand van de antenne tot het oppervlak van het te meten medium berekent.
NYRD-TJ 26GHz Radar Niveaumeter Ontwerpkenmerken
1.
Vervaardigd
met
extreem
stabiele
materialen.
2.
Geavanceerde
contactloze
meting
toegepast.
3.
Meet
het
niveau
van
vloeibare
en
vaste
media.
4.
Het
kan
alle
media
met
een
diëlektrische
constante
>
1.8
meten.
5.
Het
maximale
meetbereik
is
40m.
NYRD-TJ 26GHz Radar Niveaumeter Technische Parameters
| Productmodel | NYRD-TJ |
| Typische toepassing | Gemakkelijk te kristalliseren, dauwcondensatie, giftig, sterk corrosief, sterk stoffig, hygiënische kwaliteit, etc. |
| Frequentie | 26GHz |
| Nauwkeurigheid | ±3mm |
| Bereik | 40m |
| Antennemateriaal | 304L+PTFE, 316L+PTFE (optioneel) |
| Antennetype | Lensantenne |
| Echo-sampling | 100 keer/s |
| Proces temperatuur | -40~+120℃, -40~+260℃ |
| Procesdruk | -0.1~2.0MPa |
| Procesaansluiting | Flens, beugel (optioneel) |
| Elektrische interface | M20×1. 5, ½ " NPT |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART (twee/vier) /RS485/Modbus... |
| Voeding | 24VDC (twee draden, vier draden) |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6, Exd Ⅱ CT6 |
| Beschermingsklasse | IP67 |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
NYRD-TJ 26GHz Radar Niveaumeter Gerelateerd Afbeeldingen



