| Prijs | $268~$730/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYRD-TJ |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYRD-TJ |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks | Price | $268~$730/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 7 werkdagen | Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Bereik | 40m | Nauwkeurigheid | ± 3 mm |
| Voeding | 24VDC (twee lijnen, vier lijnen) | Uitgangssignaal | 4...20mA/HART (twee/vier) /RS485/Modbus... |
| Procestemperatuur | -40~+120°C, -40~+260°C | Beschermingsklasse | IP67 |
| Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 2.0MPa | Explosieveilige kwaliteit | Exia II CT6, Exd II CT6 |
| Materiaal antenne | 304L+PTFE, 316L+PTFE (facultatief) | Antennetype | lensantenne |
Originele fabrikant van 26G contactloze radar-niveausensor 4-20mA lens type hittebestendige radar-niveautransmitters
26GHz Radar Niveausensor Ontwerpkenmerken
1.
Vervaardigd
met
extreem
stabiele
materialen.
2.
Gebruik
geavanceerde
contactloze
meting.
3.
Meet
het
niveau
van
vloeibare
en
vaste
media.
4.
Het
kan
alle
media
met
een
diëlektrische
constante
>
1.8
meten.
5.
Het
maximale
meetbereik
is
40m.
6.
Door
gebruik
te
maken
van
een
tweewegsysteem
en
lusvoedingstechnologie,
worden
de
voedingsspanning
en
het
uitgangssignaal
via
een
tweelingskabel
verzonden.
7.
Niet
beïnvloed
door
ruis,
stoom,
stof,
vacuüm
en
andere
arbeidsomstandigheden.
8.
Niet
beïnvloed
door
veranderingen
in
mediumdichtheid,
viscositeit
en
temperatuur.
26GHz Radar Niveausensor Installatievereisten
26GHz Radar Niveausensor Technische Parameters
| Productmodel | NYRD-TJ |
| Typische toepassing | Gemakkelijk te kristalliseren, dauwcondensatie, giftig, sterk corrosief, sterk stof, hygiënische kwaliteit, enz. |
| Frequentie | 26GHz |
| Nauwkeurigheid | ±3mm |
| Bereik | 40m |
| Antennemateriaal | 304L+PTFE, 316L+PTFE (optioneel) |
| Antennetype | Lensantenne |
| Echo-sampling | 100 keer/s |
| Proces temperatuur | -40~+120℃, -40~+260℃ |
| Procesdruk | -0.1~2.0MPa |
| Procesaansluiting | Flens, beugel (optioneel) |
| Elektrische interface | M20×1. 5, ½ " NPT |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART (twee/vier) /RS485/Modbus... |
| Voeding | 24VDC (twee lijnen, vier lijnen) |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6, Exd Ⅱ CT6 |
| Beschermingsklasse | IP67 |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van gebruikers.
26GHz Radar Niveausensor Gerelateerd Afbeeldingen



