| Prijs | $239~$259/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYRD701 |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYRD701 |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks | Price | $239~$259/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 7 werkdagen | Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Bereik | 30m | Nauwkeurigheid | ± 1 mm |
| Voeding | 24VDC (twee-draad, vier-draad) | Procestemperatuur | -40~+130°C, -40~+250°C |
| Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 4.0MPa | Antennetype | kabelantenne |
1,8 GHz RS485 geleide golf radar niveautransmitter met kabelantenne en ±1 mm nauwkeurigheid radar niveausensor fabrikant
1,8 GHz Geleide golf Radar niveautransmitter Werkingsprincipe
Ingang:
Geleide
golf
radar
is
een
meetinstrument
gebaseerd
op
het
principe
van
reistijd.
De
radargolf
werkt
op
de
lichtsnelheid
en
de
werktijd
kan
via
elektronische
componenten
worden
omgezet
in
een
niveau-signaal.
De
sonde
zendt
hoogfrequente
pulsen
uit
die
zich
langs
de
kabel
of
staafsonde
voortplanten.
Wanneer
de
pulsen
het
materiaaloppervlak
raken,
worden
ze
teruggekaatst
en
ontvangen
door
de
ontvanger
in
het
instrument,
en
wordt
het
afstands-signaal
omgezet
in
het
niveau-signaal.
Het
gereflecteerde
pulssignaal
wordt
langs
de
kabel
of
staafsonde
naar
het
elektronische
circuit
van
het
instrument
verzonden.
De
microprocessor
verwerkt
het
signaal
en
herkent
de
echo
die
wordt
gegenereerd
door
de
microgolfpuls
op
het
materiaaloppervlak.
De
correcte
identificatie
van
het
echo-signaal
wordt
voltooid
door
de
pulssoftware.
De
afstand
D
vanaf
het
materiaaloppervlak
is
evenredig
met
de
reistijd
T
van
de
puls:
D=C×T/2
(waarbij
C
de
lichtsnelheid
is).
Aangezien
de
afstand
E
van
de
lege
tank
bekend
is,
is
het
niveau:
L=E-D
Uitgang:
Door
de
hoogte
van
de
lege
tank
E
(=
nul),
de
hoogte
van
de
volle
tank
F
(=
volledig
bereik)
en
enkele
toepassingsparameters
in
te
voeren,
passen
de
toepassingsparameters
automatisch
de
meter
aan
de
meetomgeving
aan,
wat
overeenkomt
met
een
4-20mA
uitgang.
1,8 GHz Geleide golf Toepassingsgebieden van radar niveautransmitters met geleide golf
1. Energiecentrales: Reservoirs, silo pompen, stoomlepels, asopslag, olietanks, enz.
2. Olieveld: Ruwe olie opslagtanks, geraffineerde olie opslagtanks, bezinktanks, afvalwatertanks, boorslibtanks, enz.
3. Chemisch: Ruwe olie destillatietoren, grondstofsilo, tussen silo, reactietank, ammoniaktank, asfalt opslagtank, enz.
4. Metallurgie: Grondstof silo's, hulpstof silo's, elektrolytische cel buffer tanks, enz.
5. Waterbronnen: Kanalen, reservoirs, landbouw irrigatie, rivierwaterniveau monitoring, waarschuwing voor plotselinge overstromingen, stedelijke overstromingen, enz.
6. Voedingsmiddelen: Sapfabriek, melkfabriek, brouwerij opslagtank, enz.
7. Farmaceutica: Chinese farmaceutische opslagtanks, scheiders, fermentatietanks, enz.
8. Waterbehandeling: Reservoirs, beerputten, waterbehandelings tanks, sedimentatietanks, diepe putten, drinkwaternetwerken, enz.
9. Papier: Opslag toren, chemische opslag silo, enz.
10. Overig: Steenhouwerij, milieubescherming, scheepsbouw en andere industrieën.
1,8 GHz Geleide golf Radar niveautransmitter Technische parameters
| Productmodel | NYRD701 |
| Typische toepassing |
Vloeistoffen, poeders, vaste deeltjes |
| Antennemateriaal | 304 |
| Antennetype | Flexibele kabelantenne |
| Meetbereik | 30m |
| Meetnauwkeurigheid | ±1mm |
| Voeding | 24VDC (twee-draads, vier-draads) |
| Medium temperatuur | -40~+130℃, -40~+250℃ |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, flens (optioneel) |
| Procesdruk | -0,1~4,0MPa |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6 (optioneel) |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Elektrische interface | M20*1,5, ½"NPT |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van gebruikers.
1,8 GHz Geleide golf Gerelateerde afbeeldingen van radar niveautransmitters met geleide golf



