| Prijs | $350~$385/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYRD701 |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYRD701 |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 pc | Price | $350~$385/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 7 werkdagen | Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Bereik | 30m | Nauwkeurigheid | ± 1 mm |
| Voeding | 24VDC (twee-draad, vier-draad) | Procestemperatuur | -40~+130°C, -40~+250°C |
| Beschermingsklasse | IP67 | Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 4.0MPa |
| Procesaansluiting | Draad, flens (optioneel) | Antennetype | PTFE-antenne |
1,8 GHz Antikorroosieve Radar Niveaumeter Magnetronkabel Antenne Geleid Golf Radar Niveautransmitter voor Vloeistoffen
1,8 GHz Antikorroosieve Radar Niveaumeter Werkingsprincipe
De hoogfrequente magnetronpuls die door de geleid golf radar wordt uitgezonden, reist langs de detectie-eenheid (staalkabel of stalen staaf). Wanneer het gemeten medium wordt aangetroffen, verandert de diëlektrische constante, wat reflectie veroorzaakt, en een deel van de pulsenergie wordt teruggekaatst. Het tijdsinterval tussen de uitgezonden puls en de gereflecteerde puls is recht evenredig met de afstand tot het gemeten medium.
1,8 GHz Antikorroosieve Radar Niveaumeter Ontwerpkenmerken
De geleid golf radar niveautransmitter maakt gebruik van geavanceerde magnetronverwerkingstechnologie en unieke Echo Discovery echo-verwerkingstechnologie. De contactmeting heeft een hoge nauwkeurigheid en een nauwkeurigere meting. Tegelijkertijd is de geleid golf radar anti-aanbak, niet beïnvloed door de mediumtemperatuur, hechting en andere externe omgevingen.
De 70X-serie geleid golf radar niveautransmitter is geschikt voor diverse gecompliceerde werkomstandigheden en toepassingen, zoals hoge temperatuur, hoge druk en lage diëlektrische constante, enz.
Puls werkingsmodus, laag emissievermogen, kan worden geïnstalleerd in een verscheidenheid aan metalen en niet-metalen containers, zonder enige schade aan het menselijk lichaam en het milieu.
1,8 GHz Antikorroosieve Radar Niveaumeter Technische Parameters
| Productmodel | NYRD701 |
| Typische toepassing |
Sterk corrosieve vloeistoffen |
| Antennemateriaal | 304 |
| Antennetype | Zachte kabelantenne |
| Meetbereik | 30m |
| Meetnauwkeurigheid | ±1mm |
| Voeding | 24VDC (twee-draads, vier-draads) |
| Mediumtemperatuur | -40~+130℃, -40~+250℃ |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, flens (optioneel) |
| Procesdruk | -0,1~4,0MPa |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6 (optioneel) |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Elektrische interface | M20*1,5, ½"NPT |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
1,8 GHz Antikorroosieve Radar Niveaumeter Gerelateerde afbeeldingen



