| Prijs | $219~$259/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYRD702 |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYRD702 |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 pc | Price | $219~$259/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 7 werkdagen | Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Bereik | 6m | Nauwkeurigheid | ± 1 mm |
| Voeding | 24VDC (twee-draad, vier-draad) | Uitgangssignaal | 4 ... 20MA/HART/RS485/MODBUS ... |
| Procestemperatuur | -40~+130°C, -40~+250°C | Beschermingsklasse | IP67 |
| Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 4.0MPa | Procesaansluiting | Draad, flens (optioneel) |
| Antennetype | antenne met staaf | Materiaal antenne | 304/PTFE |
NYRD702 1,8 GHz geleide golfradarniveauzender voor vloeistof en stof met IP67 en CE-certificaten Radarniveaumeter
NYRD702 1,8 GHzBegeleide golfRadarniveauzenderWerkingsprincipe
De hoogfrequente microgolfpuls die wordt uitgezonden door de geleidegolfradar plant zich voort langs de detectiecomponent (staalkabel of stalen staaf) en wanneer deze het gemeten medium tegenkomt, veroorzaakt deze door de plotselinge verandering van de diëlektrische constante reflectie en wordt een deel van de pulsenergie teruggekaatst. Het tijdsinterval tussen de uitgezonden puls en de gereflecteerde puls is evenredig met de afstand van het gemeten medium.
NYRD702 1,8 GHzBegeleide golfToepassingsvelden radarniveauzender
1. Energiecentrales: reservoirs, silopompen, stoompannen, asopslag, olietanks, enz.
2. Olieveld: opslagtanks voor ruwe olie, opslagtanks voor geraffineerde olie, bezinkingstanks, riooltanks, boormoddertanks, enz.
3. Chemisch: destillatietoren voor ruwe olie, grondstoffensilo, tussensilo, reactietank, ammoniaktank, asfaltopslagtank, enz.
4. Metallurgie: grondstoffensilo's, hulpmateriaalsilo's, buffertanks voor elektrolytische cellen, enz.
5. Watervoorraden: kanalen, reservoirs, irrigatie van landbouwgrond, monitoring van het waterpeil van rivieren, waarschuwingen voor plotselinge overstromingen, stedelijke overstromingen, enz.
6. Voedingsmiddelen: Sapfabriek, melkfabriek, brouwerijopslagtank, enz.
7. Geneesmiddelen: Chinese farmaceutische opslagtanks, afscheiders, gistingstanks, enz.
8. Waterbehandeling: Reservoirs, beerputten, waterbehandelingstanks, sedimentatietanks, diepe putten, drinkwaternetwerken, enz.
9. Papier: opslagtoren, opslagsilo voor chemisch materiaal, enz.
10. Overige: steengroeven, milieubescherming, scheepsbouw en andere industrieën.
NYRD702 1,8 GHzBegeleide golfRadarniveauzenderTechnische parameters
| Typische toepassing |
Vloeistoffen en poeders zonder roeren |
| Zendfrequentie | 1,8 GHz |
| Productenmodel | NYRD702 |
| Antenne type | Staaftype |
| Materiaal antenne | PTFE,304,316 |
| Echo-bemonstering | 55 keer/sec |
| Meetbereik | 6m |
| Meetnauwkeurigheid | ±1mm |
| Voeding | 24VDC(tweedraads, vierdraads),220VAC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procestemperatuur | -40~+130℃, -40~+250℃ |
| Procesdruk | -0,1~4,0 MPa |
| Procedureverbinding | Draad/flens (optioneel) |
| Beschermingsniveau | IP67 |
| Explosieveilige kwaliteit | Exia II CT6 Ga |
| Elektrische interface | M20*1,5, ½ ″NPT |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van gebruikers.
NYRD702 1,8 GHzBegeleide golf Radarniveauzender Gerelateerde afbeeldingen



