| Prijs | $209~$260/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYRD702 |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYRD702 |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks | Price | $209~$260/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 7 werkdagen | Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Bereik | 6m | Nauwkeurigheid | ± 1 mm |
| Procestemperatuur | -40~+130°C, -40~+250°C | Beschermingsklasse | IP67 |
| Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 4.0MPa | Procesaansluiting | Draad, flens (optioneel) |
| Antennetype | antenne met staaf | Materiaal antenne | 304/PTFE |
Hot-sale 4-20mA RS485 Geleidde Golf Radar Niveautransmitter IP67 Radar Niveausensor met hoge nauwkeurigheid voor vloeistoffen
Hot-sale 4-20mA RS485 Geleid Golf Radar Niveautransmitter Ontwerpkenmerken
De geleide golf radar niveautransmitter maakt gebruik van geavanceerde microgolfverwerkingstechnologie en unieke Echo Discovery echo-verwerkingstechnologie. De contactmeting heeft een hoge nauwkeurigheid en een nauwkeurigere meting. Tegelijkertijd is de geleide golf radar anti-aanbak, niet beïnvloed door de mediumtemperatuur, hechting en andere externe omgeving.
De 70X-serie geleide golf radar niveautransmitter is geschikt voor diverse gecompliceerde werkomstandigheden en toepassingen, zoals hoge temperatuur, hoge druk en kleine diëlektrische constante, enz.
Puls werkmodus, laag emissievermogen, kan worden geïnstalleerd in een verscheidenheid aan metalen en niet-metalen containers, zonder enige schade aan het menselijk lichaam en het milieu.
Hot-sale 4-20mA RS485 Geleide Golf Radar Niveautransmitter Toepassingsgebieden
1. Voedingsmiddelen: Sapfabriek, melkfabriek, opslagtank brouwerij, etc.
2. Farmaceutica: Opslagtanks Chinese geneeskunde, scheiders, fermentatietanks, etc.
3. Waterbehandeling: Reservoirs, beerputten, waterbehandelingstanks, bezinktanks, diepe putten, drinkwaternetwerken, etc.
4. Papier: Opslag toren, opslag silo chemisch materiaal, etc.
5. Overige: Steenhouwerij, milieubescherming, scheepsbouw en andere industrieën.
Hot-sale 4-20mA RS485 Geleide Golf Radar Niveautransmitter Technische Parameters
| Typische toepassing |
Vloeistoffen en poeders zonder roeren |
| Zendfrequentie | 1.8GHz |
| Productmodel | NYRD702 |
| Antennetype | Staaf type |
| Antennemateriaal | PTFE,304,316 |
| Echo sampling | 55 keer/s |
| Meetbereik | 6m |
| Meetnauwkeurigheid | ±1mm |
| Voeding | 24VDC (twee-draads, vier-draads) ,220VAC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Proces temperatuur | -40~+130℃, -40~+250℃ |
| Procesdruk | -0.1~4.0MPa |
| Procedure aansluiting | Schroefdraad/flens (optioneel) |
| Beschermingsniveau | IP67 |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6 Ga |
| Elektrische interface | M20*1.5, ½"NPT |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
Hot-sale 4-20mA RS485 Geleide Golf Radar Niveautransmitter Gerelateerde Afbeeldingen



