| Prijs | $249~$489/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYRD705 |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYRD705 |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks | Price | $249~$489/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Bereik | 6m, 15m | Nauwkeurigheid | ± 1 mm |
| Procestemperatuur | -40°C tot +500°C | Beschermingsklasse | IP67 |
| Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 4.0MPa | Procesaansluiting | Draad, flens (optioneel) |
| Antennetype | antenne met staaf | Materiaal antenne | 304 |
NYRD702 Staaf Type Geleide Golf Radar Niveautransmitter voor Vloeistoffen met RS485 Uitgang
NYRD702 Staaf Type Geleide Golf Radar Niveautransmitter Werkingsprincipe
Ingang:
Geleide
golf
radar
is
een
meetinstrument
gebaseerd
op
het
principe
van
tijdreizen.
De
radar
golf
werkt
op
de
snelheid
van
het
licht,
en
de
werktijd
kan
worden
omgezet
in
een
niveau
signaal
door
elektronische
componenten.
De
sonde
zendt
hoogfrequente
pulsen
uit
en
verspreidt
zich
langs
de
kabel
of
staaf
sonde.
Wanneer
de
pulsen
het
materiaaloppervlak
ontmoeten,
worden
ze
teruggekaatst
en
ontvangen
door
de
ontvanger
in
het
instrument,
en
het
afstands
signaal
wordt
omgezet
in
het
niveau
signaal.
Het
gereflecteerde
puls
signaal
wordt
langs
de
kabel
of
staaf
sonde
naar
het
elektronische
circuit
van
het
instrument
verzonden.
De
microprocessor
verwerkt
het
signaal
en
herkent
de
echo
die
wordt
gegenereerd
door
de
microgolf
puls
op
het
materiaaloppervlak.
De
correcte
identificatie
van
het
echo
signaal
wordt
voltooid
door
de
puls
software.
De
afstand
D
van
het
materiaaloppervlak
is
evenredig
met
de
reistijd
T
van
de
puls:
D=C×T/2
(waarbij
C
de
lichtsnelheid
is).
Aangezien
de
afstand
E
van
de
lege
tank
bekend
is,
is
het
niveau:
L=E-D
Uitgang:
Door
de
hoogte
van
de
lege
tank
E
(=
nul),
de
hoogte
van
de
volle
tank
F
(=
volledig
bereik)
en
enkele
toepassingsparameters
in
te
voeren,
passen
de
toepassingsparameters
automatisch
de
meter
aan
de
meetomgeving
aan,
wat
overeenkomt
met
een
4-20mA
uitgang.
NYRD702 Staaf Type Geleide Golf Radar Niveautransmitter Ontwerpkenmerken
◎ Contactmeting met hoge nauwkeurigheid voor nauwkeurigere resultaten
◎ Niet beïnvloed door externe omstandigheden zoals medium temperatuur, hechting, etc.
◎ Geschikt voor diverse complexe werkomstandigheden en toepassingen, zoals hoge temperatuur, hoge druk, media van lage diëlektrische constante, etc.
◎ Kan worden geïnstalleerd in diverse metalen en niet-metalen containers, zonder schade aan mens en milieu.
NYRD702 Staaf Type Geleide Golf Radar Niveautransmitter Toepassingsgebieden
1. Energiecentrales: Reservoirs, silo pompen, stoomketels, asopslag, olietanks, etc.
2. Olieveld: Ruwe olie opslagtanks, geraffineerde olie opslagtanks, bezinktanks, afvalwatertanks, boorslibtanks, etc.
3. Chemisch: Ruwe olie destillatietoren, grondstof silo, tussen silo, reactietank, ammoniak tank, asfalt opslagtank, etc.
4. Metallurgie: Grondstof silo's, hulpstof silo's, elektrolytische cel buffer tanks, etc.
5. Waterbeheer: Kanalen, reservoirs, landbouw irrigatie, rivierwaterstand monitoring, waarschuwing voor overstromingen, stedelijke overstromingen, etc.
NYRD702 Staaf Type Geleide Golf Radar Niveautransmitter Technische parameters
| Productmodel | NYRD702 |
| Typische toepassing |
Vloeistoffen, vooral voor vloeistofmeting in hoge temperatuur en hoge druk omgevingen |
| Antenne materiaal | 304 |
| Antenne type | Staafantenne |
| Meetbereik | 6m, 15m |
| Meetnauwkeurigheid | ±1mm |
| Voeding | 24VDC (twee-draads, vier-draads) |
| Medium temperatuur | -40~+500℃ |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, flens (optioneel) |
| Procesdruk | -0.1~4.0MPa |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6 (optioneel) |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Elektrische interface | M20*1.5, ½ ″NPT |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
NYRD702 Staaf Type Geleide Golf Radar Niveautransmitter Gerelateerde afbeeldingen



