| Prijs | $160 to $1500 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| ModelNumber | NYRD-PB |
| Verpakkingsdetails | 40cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 200 stuks/voor maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYRD-PB |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $160 to $1500 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 200 stuks/voor maand |
| Levertijd | 7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | 40cm×30cm×30cm |
| Meetbereik | 120m | Zendfrequentie | 76GHz~81GHz, FM-scanfrequentiebreedte 5GHz |
| Antennevorm | Lensantenne, anti-corrosie lensantenne | Procesaansluiting | Schroefdraad, flens ((facultatief), met flens |
| Meetnauwkeurigheid | 00,05% ∼0,1% F.S. | Bedrijfstemperatuur | -40 ~ 130 ℃, -40 ~ 250 ℃ |
| Signaaluitgang | 4-20mA, 4-20mA/HART (Twee draads/VIER draads) | Voeding | 24VDC, 220VAC |
80GHz continue frequentiemodulatie golfradarniveaumeter, meetbereik: 0 ~ 20 m, 0 ~ 40 m, 0 ~ 80 m, vloeistofniveaumeter
80GHz continue frequentiemodulatie Golf Radar Niveau Meter
Wat
is
een
elektromagnetische
golf
met
millimetergolf;
meestal
wordt
het
30-300GHz-frequentiedomein
(golflengte
1-10
mm)
elektromagnetische
golf
millimetergolf
genoemd,
die
zich
bevindt
in
het
overlappende
golflengtebereik
van
microgolf-
en
ver-infraroodgolven,
dus
het
heeft
de
kenmerken
van
beide
spectrum.
De
76-81GHz-band
van
dit
product
is
het
gebied
waar
de
mens
tot
nu
toe
het
minste
begrip
en
de
minste
toepassingsontwikkeling
heeft
doorgemaakt.
Radar Niveau MeterTechnische parameter
| Zendfrequentie | 76GHz~81GHz, FM-scanfrequentiebreedte 5GHz |
| Antenne vorm | lensantenne, anticorrosieve lensantenne |
| Materiaal antenne | PTFE, 304+PTFE |
| Meetbereik | 0,08~120m |
| Meetnauwkeurigheid | 0,05%~0,1%FS |
| Voeding | 24 V DC, 220 V AC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procestemperatuur | -40~+130℃, -40~+260℃ (≥260℃ kan worden aangepast) |
| Procesdruk | -0,1~4,0 MPa |
| Procesaansluiting | Draad, Beugel, Flens, Sanitaire klem (optioneel) |
| Beschermingsniveau | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosieveilige kwaliteit | ExiaⅡCT6 Ga, ExdⅡCT6 Gb |
※
Opmerking:Productenkan
zijnaangepast
volgensnaar
despecifieke
eisenvangebruikers!
Radar Niveau MeterOperationeel Beginsel
FM-golf FMCW-radarproducten (ook wel millimetergolfradars genoemd), omdat ze millimetergolfbanden gebruiken met een hogere frequentie dan Ku-bandradars, zijn ze belangrijk bij doeldetectie op afstand en sterke rook- en stofomgevingen, zoals beeldvorming over lange afstanden en multispectrale beeldvorming. Toepassing, en kan kleinere doelen detecteren dan microgolfradar en een nauwkeurigere positionering bereiken, met een hogere resolutie en een sterkere vertrouwelijkheid.
Radar Niveau MeterOntwerpkenmerken
◎ Zeer goede transiënte prestaties: gebaseerd op de zelfontwikkelde CMOS-millimetergolfradiofrequentiechip, realiseert deze een strakkere radiofrequentiearchitectuur en een hogere signaal-ruisverhouding.
◎ 5GHz werkbandbreedte, zodat het product een hogere meetresolutie en meetnauwkeurigheid heeft.
◎ Coherentie: dipooloscillatie aangedreven door droge stroom of niet-lineair verschilfrequentie-effect van coherente laserpuls;
◎ Lage energie: de millimetergolf-fotonenergie bedraagt slechts enkele milli-elektronvolt en er zal geen röntgenionisatie en schade aan de te detecteren substantie plaatsvinden, dus het is niet gemakkelijk om de te detecteren substantie te beschadigen.
◎Sterke doordringbaarheid: het heeft een sterk doordringend vermogen voor niet-polaire materialen. Veel niet-metalen, niet-polaire materialen absorberen minder stralen in deze band, zodat ze kunnen worden gebruikt om de interne structuur van materialen te detecteren. Keramiek/karton/kunststofproducten/schuim zijn bijvoorbeeld transparant voor elektromagnetische straling in deze band en kunnen ook worden gebruikt voor veiligheidsmonitoring op luchthavens/stations, zoals het detecteren van machines/explosieven en medicijnen, of voor detectie van laswerkzaamheden op printplaten.
◎ Gemakkelijk geabsorbeerd door polaire moleculen; deze band heeft minder verstrooiing in niet-uniforme materialen en kan het waterdampgehalte detecteren en meten. Het is ook mogelijk om de materiaalsamenstelling te bestuderen of kwaliteitscontrole uit te voeren door hun karakteristieke spectrum te analyseren.
◎ Groot bereik en klein blind gebied. Het maximale bereik kan 120 meter bedragen en de blinde zone kan 8 cm bereiken.
◎ Kleine stralingshoek en kleine antennegrootte maken installatie eenvoudig. Het wordt minder beïnvloed door de grootte van het tanklichaam en de interferentie van obstakels.
◎De golflengte is korter en heeft betere reflectie-eigenschappen op het vaste oppervlak, dus er is geen speciale universele flens nodig om te richten.
◎ Ondersteun foutopsporing en upgrades op afstand om de onderhoudswerkzaamheden van personeel ter plaatse te vergemakkelijken.
Als een 80GHz-bandradar die wordt gebruikt bij industriële metingen, beschikt hij over uiterst nauwkeurige, contactloze niveau- en vloeistofniveaumetingen. Het heeft de onvergelijkbare voordelen van andere gewone microgolfpulsradars en geleidegolfradars. De extreem smalle bundel en het doordringend vermogen zijn effectiever.
Pas u aan ultra-complexe werkomstandigheden aan zonder de meetprestaties in gevaar te brengen.



