| Prijs | 130USD - 9000USD |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 working days |
| Merk | Nuoying JIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion proof certificate |
| ModelNumber | Nycsul-503 |
| Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Brand Name | Nuoying JIAYE | ModelNumber | Nycsul-503 |
| Certification | Explosion proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 reeks | Price | 130USD - 9000USD |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm | Meethoek | 10° |
| Meetnauwkeurigheid | <0,25% (bereik <20 m) | Meetbereik | 020M |
| Sondemateriaal | PP/PVC/PTFE/304 (optioneel) | Sondetype | Geïntegreerd |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485... | Weergavemodus | Vloeistofniveau, afstand (lege hoogte) |
| Uitvoer instellen | bovenste limietinstelling, onderste limietinstelling |
Ultrasone Niveautransmitter
Ultrasone niveaumeter is een digitale niveaumeter aangestuurd door een microprocessor. Bij de meting van ultrasone pulsen die door de sensor (transducer) worden gemaakt, worden geluidsgolven na reflectie van het vloeistofoppervlak door dezelfde sensor ontvangen. Via een piëzo-elektrische kristal worden deze omgezet in elektrische signalen. De tijd tussen het uitzenden en ontvangen van de geluidsgolven wordt gebruikt om de afstand van de sensor tot het vloeistofoppervlak te berekenen. Vanwege het contactloze meetprincipe is het te meten medium vrijwel onbeperkt en kan het breed worden toegepast in de meting van de hoogte van diverse vloeistoffen en vaste materialen.
Ultrasone Niveautransmitter Technische Parameter
| Typische toepassing | Vloeistofniveaumeting |
| Frequentiebereik | 40KHz,100KHz |
| Type sonde | Geïntegreerd |
| Materiaal sonde | PP/PVC/PTFE/304 (optioneel) |
| Meetbereik | 0~20m |
| Meetnauwkeurigheid | <0.25%(Bereik<20m) |
| Meethoek | 10° |
| Voeding | 24VDC,220VAC |
| Proces temperatuur | (-20-70℃) |
| Procesdruk | Normale druk |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, Flens, Beugelmontage (optioneel) |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485... |
| Weergavemodus | Niveau, afstand (lege hoogte) |
| Instelling uitgang | Instelling bovengrens, instelling ondergrens |
| Display | LCD |
| Materiaal behuizing | Polypropyleen/Aluminium |
| Beschermingsklasse | IP65,IP67 |
| Explosieveiligheidsklasse | ExiaⅡCT6 Ga |
Opmerking: op maat gemaakt op aanvraag
Ultrasone Niveautransmitter Ontwerpkenmerken



