| Prijs | $100 to $1300 |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 working days |
| Merk | Nuoying JIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion proof certificate |
| ModelNumber | Nycsul-503 |
| Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | Altijd produceren |
| Brand Name | Nuoying JIAYE | ModelNumber | Nycsul-503 |
| Certification | Explosion proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 reeks | Price | $100 to $1300 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | Altijd produceren |
| Levertijd | 5-8 werkdagen | Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm |
| Meetbereik | 0-10m | Frequentiebereik | 40 kHz, 100 kHz |
| Explosiebestendig | ExiaⅡCT6 Ga | Beschermingsklasse | IP65,IP67 |
| Weergave | LCD-scherm | Uitvoer instellen | bovenste limietinstelling, onderste limietinstelling |
| Weergavemodus | Vloeistofniveau, afstand (lege hoogte) | Procestemperatuur | -20~+70℃ |
Ultrasone Niveautransmitter
Ultrasone niveaumeter is een digitale niveaumeter aangestuurd door een microprocessor. Bij de meting van ultrasone pulsen die door de sensor (transducer) worden gegenereerd, worden geluidsgolven na reflectie op het vloeistofoppervlak door dezelfde sensor ontvangen. Het piëzo-elektrische kristal zet deze om in elektrische signalen. Door de tijd tussen het zenden en ontvangen van de geluidsgolven te berekenen, wordt de afstand van de sensor tot het vloeistofoppervlak bepaald. Vanwege het contactloze meetprincipe is het te meten medium vrijwel onbeperkt en kan het breed worden toegepast voor de hoogtemeting van diverse vloeistoffen en vaste materialen.
Ultrasone Niveautransmitter Technische Parameter
| Typische toepassing | Vloeistofniveaumeting |
| Frequentiebereik | 40KHz,100KHz |
| Type sonde | Geïntegreerd |
| Materiaal sonde | PP/PVC/PTFE/304 (optioneel)) |
| Meetbereik | 0~20m |
| Meetnauwkeurigheid | <0.25% (Bereik<20m) |
| Meethoek | 10° |
| Voeding | 24VDC,220VAC |
| Proces temperatuur | (-20-70℃) |
| Procesdruk | Normale druk |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, Flens, Beugelmontage (optioneel) |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485... |
| Weergavemodus | Niveau, afstand (lege hoogte) |
| Instelling uitgang | Instelling bovengrens, instelling ondergrens |
| Display | LCD |
| Materiaal behuizing | Polypropyleen/Aluminium |
| Beschermingsklasse | IP65,IP67 |
| Explosieveiligheidsklasse | ExiaⅡCT6 Ga |
Opmerking: op maat gemaakt op aanvraag
Ultrasone NiveautransmitterInstallatieprincipe
De dode hoek van de ultrasone niveaumeter moet in acht worden genomen bij de installatie. Wanneer het vloeistofniveau de dode hoek bereikt, kan de ultrasone niveaumeter het niveau niet meten. Daarom moet bij het bepalen van het bereik van de ultrasone niveaumeter een marge van 50 cm worden aangehouden. Bij installatie moet de sonde ongeveer 50 cm hoger zijn dan het hoogste niveau. Op deze manier kunnen we de nauwkeurige monitoring van het vloeistofniveau en de veiligheid van de ultrasone niveaumeter garanderen.
In de praktijk is de niveaumeter, door onjuiste installatie, volledig onder water komen te staan, wat resulteerde in volledige schade aan de niveaumeter. Daarom is het noodzakelijk om rekening te houden met de hoogste niveauwaarde van de te meten vloeistof.
Bij mechanische installatie moet worden opgelet: de installatie moet loodrecht op het te meten oppervlak staan, vermijd gebruik voor het meten van schuimende materialen, vermijd installatie op een afstand die minder is dan de dode hoekafstand (dode hoek: elk product heeft een standaard, samen met het product), de straal moet zo worden geplaatst dat deze geen blokkades ondervindt van materiaal dat niet overeenkomt met de irrigatie en de wand van het vat, bij detectie van bulkvaste stoffen moet de positie van de sonde worden aangepast om de meetfout te verminderen.



