| Prijs | 130USD - 9000USD |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 working days |
| Merk | Nuoying JIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion proof certificate |
| ModelNumber | NYRD806 |
| Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000 eenheden per maand |
| Brand Name | Nuoying JIAYE | ModelNumber | NYRD806 |
| Certification | Explosion proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 reeks | Price | 130USD - 9000USD |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000 eenheden per maand |
| Levertijd | 5-8 werkdagen | Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm |
| Sollicitatie | Temperatuur, druk, en lichtjes corrosieve vloeistof | Meetbereik | 30m |
| Antennemateriaal | 316L | Nauwkeurigheid | ± 3 mm |
| Gemiddelde temperatuur | -40°C ∼250°C | Verwerkingsdruk | -0,1 〜4.OMPa |
| Voeding | 24VDC (twee lijnen, vier lijnen) | Procesverbinding | Steun, Flange. |
26GHz NYRD-806 Radar Niveautransmitter
Radar Niveautransmitter Productintroductie
De radar niveaumeter NYR D80X serie sensor is een 26Hz hoogfrequente radar niveaumeting instrument met een maximale meetafstand van 80 meter. De antenne is verder geoptimaliseerd en de nieuwe snelle microprocessor kan signaalanalyseverwerking met hogere snelheid uitvoeren, zodat het instrument kan worden gebruikt voor complexe meetomstandigheden zoals reactievaten en opslag van vaste stoffen.
Radar Niveautransmitter Technische parameters
| Model | NYRD-806 |
| Toepassing | Vloeistoffen met temperatuur, druk en lichte corrosie |
| Meetbereik | 30m |
| Antennemateriaal | 316L |
| Nauwkeurigheid | ±3mm |
| Mediumtemperatuur | 40C—250℃ |
| Procesdruk | 0.1 〜4.OMPa |
| Voeding | 24VDC (twee draden, vier draden) |
| Procesaansluiting | Ondersteuning, Flens |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Frequentiebereik | 26GHz |
| Explosieveilige graad | Exia II C T6 Ga/ Exd ia IIC T6 Gb |
| Signaaluitgang | 4... 20mA/HART (twee / vier) RS485/Modbus... |
| Fabrieksnummer | Proces temperatuur |
| NYRD | 1 -40 〜+100°C |
| Productmodel | 2 -40 〜+130°C |
| 805 bereik 10m | 3 -40 〜+250°C |
| 806 bereik 30m | 4 -40 〜+400°C |
| 807 bereik 20m | Y Speciale Aangepaste Type |
| 808 bereik 70m | Procesdruk |
| 809 bereik 35m | 1 -0.1 〜+0.3MPa |
| 810 bereik 80m | 2 -0.1 〜+2.0MPa |
| -86 bereik 20m | 3 -0.1~+4.0MPa |
| -87 bereik 35m | Y Speciale Aangepaste Type |
| -SL bereik 30m, 80m | Afdichting |
| -PB bereik 40m | Y Viton |
| -SD bereik 40m | K Kalrez |
| -TJ bereik 40m | Y Speciale Aangepaste Type |
| Antenne/Grootte/Materiaal | Behuizingsmateriaal/ Bescherming |
| A Batter antenne / afgedichte hoorn / PTFE | A Aluminium/IP67 |
| B Trompetantenne / 46mm / 316L | D Aluminium (Dubbele kamer) /IP67 S SS 304/IP68 |
| C Trompetantenne / 76mm / 316L | Y Speciale Aangepaste Type |
| D Trompetantenne / 96mm / 316L | Explosieveilige graad |
| E Trompetantenne 121mm/316L | P Standaard |
| F Kantelantenne / 242mm 316L | L Exia IICT6 |
| P Platte antenne / PTFE | G Exd[ia] IICT6 |
| S Druppelantenne / PTFE | Y Speciale Aangepaste Type |
| R Staafantenne / afgedichte hoorn / PFA | Elektrische Interface |
| Y Speciale Aangepaste Type | M M20X1. 5 |
| Procesbesturing | N 1/2〃NPT |
| A Schroefdraadaansluiting: G1%A | Y Speciale Aangepaste Type |
| B Flensaansluiting: DN50 | Weergave |
| C Flensaansluiting: DN80 | A Band |
| D Flensaansluiting: DN100 | X Zonder |
| E Flensaansluiting: DN 150 | Bereik (Eenheid: cm) |
| F Universele flensaansluiting | x |
| G Klembevestiging |
|
| H Steunmontage |
|
| Y Speciale Aangepaste Type |
|
| Uitgang/Voeding |
|
| 2 4~20mA/24VDC tweeweg |
|
| 3 4~20mA/24VDC/Hart tweeweg |
|
| 4 4〜20mA/220VAC/Hart vierweg |
|
| 5 RS485/Modbus |
|
Opmerking: op maat gemaakt op aanvraag
Radar Niveautransmitter Werkingsprincipe
De
radar
niveautransmitter
zendt
een
smalle
microgolfpuls
uit
en
zendt
deze
via
de
antenne
naar
beneden.
Nadat
de
puls
het
oppervlak
van
het
te
meten
medium
raakt,
wordt
deze
teruggekaatst
en
opnieuw
ontvangen
door
het
antennesysteem,
waarbij
het
signaal
naar
het
elektronische
circuit
wordt
gestuurd
en
automatisch
wordt
omgezet
in
een
objectpositie
signaal
(omdat
de
voortplantingssnelheid
van
de
puls
extreem
hoog
is,
is
de
tijd
die
elektromagnetische
golven
nodig
hebben
om
het
doel
te
bereiken
en
terug
te
keren
naar
de
ontvanger
bijna
onmiddellijk.)
Meetbasisvlak:
Schroefdraadbodem
of
flensdeksel
Opmerking:
Gebruik
radar
object
timing
om
ervoor
te
zorgen
dat
het
hoogste
niveau
niet
in
het
meetblinde
gebied
(gebied
D
in
de
figuur)
kan
komen.
Radar Niveautransmitter Ontwerpkenmerken



