| Prijs | $450 to $1700 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Modelnummer | NYSP-M17 |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYSP-M17 |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $450 to $1700 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 5-7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Toepassingen | Geleidende vloeistof, geleidende vaste stof | Sondetype | Harde isolatiestaaf |
| Meetbereik | 0~30m | Procesaansluiting | Schroefdraad, Flens (optioneel), |
| Beschermingsgraad | Weergave-instrument IP67, IP67 | Bedrijfstemperatuur | -40~800℃ |
| Signaaluitgang | 4-20mA, 4-20mA/HART (Twee draads/VIER draads) | Voeding | (13-35) VDC |
NYSP-M17 RF-toegangsniveaumeter
Rf Toelating Niveau MetersWerken Beginsel
Traditionele capacitieve materialenniveaumeter, met stijgende niveaus, met met materiaal bedekte sondes,waarde van de capaciteitscircuit tussen de sonde en het medium (geleidend materiaal) of tussen de sonde en de buiswandDoor de verandering van het niveau leidde een onevenwichtigheid tot een capaciteitsbrug, zodat de verandering van de capaciteitswaarde afhankelijk is van de dielektrische constante van het te testen materiaal.Dan door naar de signaaldetectie, versterking en tenslotte de overeenkomstige signaaluitgang.vooral wanneer de sonde hangt zal ernstig van invloed zijn op het meetresultaat.
Rf Toelatingniveau MetersTechnische parameter
| Toepassingen | geleidende vloeistof, geleidende vaste stof |
| Proeftype | Zacht touw |
| Meetbereik | 0 tot 30 m |
| Procestemperatuur | -40 ≈ 800 °C |
| Omgevingstemperatuur | -40 °C ~ + 70 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 °C ~ + 65 °C |
| Procesdruk | -0,1 ∼4,0 MPa |
| Stroomvoorziening | (13-35) vDC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procesverbinding | Draad/vlies ((selectief) |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Explosiebestendige kwaliteit | ExiaIICT6 (selectief) |
| Vertraging: | 0 ~ 30 s verstelbaar |
※ Opmerking:Productenkan zijnaangepast volgenstot despecifieke vereistenvanGebruikers!
Rf Toelating Niveau MetersOntwerpkenmerken
◎
Het
unieke
ontwerp
van
het
schild
van
het
stuur
kan
het
vermogen
om
te
weerstaan
aan
het
hangen
verbeteren
◎Geen
dode
zone
meting,
kan
worden
toegepast
op
meer
dan
tien
of
zelfs
een
paar
cm
niveau
metingen
◎De
uitgang
van
de
stabiele
en
betrouwbare,
vliegas,
blanken,
waterdamp,
kristallisatie,
was
◎Geen
activiteiten,
geen
gemakkelijk
versleten
onderdelen,
vaak
zonder
reiniging
en
onderhoud,
debugging
Rf Toelating Niveau MetersInstallatievereisten
Opmerking: