| Prijs | $450 to $1700 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Modelnummer | NYSP-M22 |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYSP-M22 |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $450 to $1700 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 5-7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Toepassingen | Hoogst Corrosieve Vloeistof | Sondetype | Harde palen aan beide uiteinden |
| Meetbereik | 0~6m | Procesaansluiting | Schroefdraad, Flens (optioneel), |
| Beschermingsgraad | Weergave-instrument IP67, IP67 | Bedrijfstemperatuur | -40 ∼ 150 °C |
| Signaaluitgang | 4-20mA, 4-20mA/HART (Twee draads/VIER draads) | Voeding | (13-35) VDC |
NYSP-M22 Harde polen aan beide uiteinden Rf-toegangsniveau Transmitter-niveaumeter
NYSP-M22 RF-toegangsniveaumeter
De NYSP-M22 Rf-toegang is een nieuwe niveaubeheertechnologie die is ontwikkeld uit capacitive, die betrouwbaarder, nauwkeuriger en breder toepasbaar is.Het is een upgrade van capacitieve technologie.De zogenaamde rf-toelating betekent de wederzijdse van de impedantie in elektriciteit, die bestaat uit weerstandscomponenten, capacitieve componenten en perceptieve componenten.Rf is het hoogfrequente radiospectrum, dus kan rf-toelating worden begrepen als de meting van de toelating met hoogfrequente radiogolven.De sensor van het instrument vormt een toelatingwaarde met de perfusiewand en het gemeten medium.Wanneer het objectniveau verandert, verandert de toegangswaarde dienovereenkomstig.De circuit eenheid zet de gemeten toelating waarde in het object niveau signaal output om het object niveau meting te realiseren.
Voor continue metingen verschilt de RF-toegangstechnologie naast de hierboven genoemde, van de conventionele capaciteitstechnologie, maar voegt ook twee zeer belangrijke circuits toe,die zijn verbeterd op basis van een zeer belangrijke ontdekking in de praktijk van geleidende hangmaterialenDe bovenstaande technologie lost ook het probleem op van het aansluiten van kabels op dit moment, en ook het probleem van het ophangen van materialen aan de wortel van verticaal gemonteerde sensoren.De twee toegevoegde circuits zijn de oscillator buffer en ac transform chopper driver.
Rf Toelatingniveau MetersTechnische parameter
| Toepassingen | Zeer corrosieve vloeistof |
| Proeftype | Harde palen aan beide uiteinden |
| Meetbereik | 0 tot 6 m |
| Procestemperatuur | -40 ∼ 150°C |
| Omgevingstemperatuur | -40 °C ~ + 70 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 °C ~ + 65 °C |
| Procesdruk | -0,1 ∼2,5 MPa |
| Stroomvoorziening | (13-35) vDC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procesverbinding | Draad/vlies ((selectief) |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Explosiebestendige kwaliteit | ExiaIICT6 (selectief) |
| Vertraging: | 0 ~ 30 s verstelbaar |
※ Opmerking:Productenkan zijnaangepast volgenstot despecifieke vereistenvanGebruikers!
Rf Toelating Niveau MetersOntwerpkenmerken
◎
Het
unieke
ontwerp
van
het
schild
van
het
stuur
kan
het
vermogen
om
te
weerstaan
aan
het
hangen
verbeteren
◎Geen
dode
zone
meting,
kan
worden
toegepast
op
meer
dan
tien
of
zelfs
een
paar
cm
niveau
metingen
◎De
uitgang
van
de
stabiele
en
betrouwbare,
vliegas,
blanken,
waterdamp,
kristallisatie,
was
◎Geen
activiteiten,
geen
gemakkelijk
versleten
onderdelen,
vaak
zonder
reiniging
en
onderhoud,
debugging