| Prijs | $450 to $1700 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Modelnummer | NYSP-M23 |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYSP-M23 |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $450 to $1700 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 5-7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Toepassingen | Interface, uitschakelen, sterke mixmomenten | Sondetype | Harde isolatiestaaf |
| Meetbereik | 0~6m | Procesaansluiting | Schroefdraad, Flens (optioneel), |
| Beschermingsgraad | Weergave-instrument IP67, IP67 | Bedrijfstemperatuur | -40 ∼ 150 °C |
| Signaaluitgang | 4-20mA, 4-20mA/HART (Twee draads/VIER draads) | Voeding | (13-35) VDC |
NYSP-M23 RF-toegangsniveaumeter
De NYSP-M23 Rf-toelating is een nieuwe niveaubeheertechnologie die is ontwikkeld uit capacitive, die betrouwbaarder, nauwkeuriger en breder toepasbaar is.Het is een upgrade van capacitieve technologie.De zogenaamde rf-toelating betekent de wederzijdse van de impedantie in elektriciteit, die bestaat uit weerstandscomponenten, capacitieve componenten en perceptieve componenten.Rf is het hoogfrequente radiospectrum, dus kan rf-toelating worden begrepen als de meting van de toelating met hoogfrequente radiogolven.De sensor van het instrument vormt een toelatingwaarde met de perfusiewand en het gemeten medium.Wanneer het objectniveau verandert, verandert de toegangswaarde dienovereenkomstig.De circuit eenheid zet de gemeten toelating waarde in het object niveau signaal output om het object niveau meting te realiseren.
Rf Toelatingniveau MetersTechnische parameter
| Toepassingen | Interface, uitschakeling, sterke menggelegenheden |
| Proeftype | Hard isolerende staaf |
| Meetbereik | 0 tot 6 m |
| Procestemperatuur | -40 ∼ 150°C |
| Omgevingstemperatuur | -40 °C ~ + 70 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 °C ~ + 65 °C |
| Procesdruk | -0,1 ∼2,5 MPa |
| Stroomvoorziening | (13-35) vDC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procesverbinding | Draad/vlies ((selectief) |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Explosiebestendige kwaliteit | ExiaIICT6 (selectief) |
| Vertraging: | 0 ~ 30 s verstelbaar |
※ Opmerking:Productenkan zijnaangepast volgenstot despecifieke vereistenvanGebruikers!
Rf Toelating Niveau MetersWerken Beginsel
Traditionele capacitieve materialenniveaumeter, met stijgende niveaus, met met materiaal bedekte sondes,waarde van de capaciteitscircuit tussen de sonde en het medium (geleidend materiaal) of tussen de sonde en de buiswandDoor de verandering van het niveau leidde een onevenwichtigheid tot een capaciteitsbrug, zodat de verandering van de capaciteitswaarde afhankelijk is van de dielektrische constante van het te testen materiaal.Dan door naar de signaaldetectie, versterking en tenslotte de overeenkomstige signaaluitgang.vooral wanneer de sonde hangt zal ernstig van invloed zijn op het meetresultaat.
Radiofrequentie toelating metingstechnologie is niveau metingstechnologie heeft unieke voordelen.Maar de RF-toegangstechnologie in de elektronische eenheid werd toegevoegd aan de rij-schilden en het hakcircuit, kan dus alleen de meet van de impedantie en capacitieve reactantie realiseren.Dus door de hang kan worden gemeten en de invloed van door faseverschuiving oscillatie circuit, verwijderen uit de totale output.
Rf-toegangsniveau-meter sensor geïnstalleerd in de tank, door de probe niveau verandering veroorzaakt door de verandering van het rf-signaal.Bestuur - schilden van de sonde einde kan voorkomen dat de radiofrequentie stroom gevormd door hangende lus, zorgt voor de nauwkeurigheid van de meetinstrumenten.
Rf-toegangstechnologie van hoge nauwkeurigheid meetresultaten, en wordt niet beïnvloed door de sonde hangende, is momenteel de meest gebruikte gelegenheden een meettechnologie.Van lage tot 100 °C tot 800 °C hoge temperatuurHet kan worden toegepast op verschillende soorten materialen, van vacuüm tot 6,3 MPa druksituaties, van ultra kort bereik tot grote schaal.
Rf Toelating Niveau MetersOntwerpkenmerken
◎
Het
unieke
ontwerp
van
het
schild
van
het
stuur
kan
het
vermogen
om
te
weerstaan
aan
het
hangen
verbeteren
◎Geen
dode
zone
meting,
kan
worden
toegepast
op
meer
dan
tien
of
zelfs
een
paar
cm
niveau
metingen
◎De
uitgang
van
de
stabiele
en
betrouwbare,
vliegas,
blanken,
waterdamp,
kristallisatie,
was
◎Geen
activiteiten,
geen
gemakkelijk
versleten
onderdelen,
vaak
zonder
reiniging
en
onderhoud,
debugging