| Prijs | $450 to $1700 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Modelnummer | NYSP-M24 |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYSP-M24 |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $450 to $1700 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 5-7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Toepassingen | Ultrahoge isolatievaste stof | Sondetype | Zacht touw |
| Meetbereik | 0~30m | Procesaansluiting | Schroefdraad, Flens (optioneel), |
| Beschermingsgraad | Weergave-instrument IP67, IP67 | Bedrijfstemperatuur | -40~250℃ |
| Signaaluitgang | 4-20mA, 4-20mA/HART (Twee draads/VIER draads) | Voeding | (13-35) VDC |
NYSP-M24 RF-toegangsniveaumeter
De NYSP-M24 Rf-toetredingsniveaumeter is gebaseerd op het principe van producten voor de continue meting van radiofrequentie-toetredingsniveaus.hoge gevoeligheid en brede toepassingen, enz.In vergelijking met de traditionele capacitieve materialenniveaumeter, het gebruik van modulaire ontwerp, kan beknopt en gemakkelijk te realiseren het instrumentenstel, eenmaal ingesteld,kan normaal worden gebruikt en levenslang gratis onderhouden worden.Mogelijk maakt gebruikers intuïtief te begrijpen van de status van het gebruik van apparatuur, en omgaan met de problemen op tijd, in de complexe industriële gelegenheden, evenals veilig en betrouwbaar.
Rf Toelating Niveau MetersTechnische parameter
| Toepassingen |
Ultra-hoge
isolatie
|
| Proeftype |
Ultra-hoge
isolatie
|
| Meetbereik | 0 tot 30 m |
| Procestemperatuur | -40°C tot 250°C |
| Omgevingstemperatuur | -40 °C ~ + 70 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 °C ~ + 65 °C |
| Procesdruk | -0,11,6 MPa |
| Stroomvoorziening | (13-35) vDC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procesverbinding | Draad/vlies ((selectief) |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Explosiebestendige kwaliteit | ExiaIICT6 (selectief) |
| Vertraging: | 0 ~ 30 s verstelbaar |
※ Opmerking:Productenkan zijnaangepast volgenstot despecifieke vereistenvanGebruikers!
Installatie van sensorcomponenten
De installatiepositie van het sensorelement (sonde) wordt gewoonlijk bepaald door de openingspositie van de container, maar deze mag niet in de voedingsstroom worden geïnstalleerd.Wanneer er geen geschikte plaats in de container is, kan een buitenste arm of een cilinder worden overwogen voor de installatie.
Bij de installatie van de zijwand van de sensor moet de beschermende elektrode de container binnengaan en door het hangmateriaal van de zijwand gaan.dus let op de lengte van de beschermende elektrode bij het selecteren van het type.
Om de normale en correcte werking van de apparatuur te garanderen, volgt de installatie de volgende stappen:
A. In het geval van isolatiesensoren moet de installatie zeer voorzichtig zijn, omdat in dit geval het risico bestaat dat de isolatie van de sonde, met name de dunne capacitieve sonde, wordt beschadigd.
B. Het sensorelement mag niet zodanig worden geïnstalleerd dat de vulmond of -slot rechtstreeks in het materiaal stroomt.installeer een scheidingswand tussen de sonde en de vulplaat.
C. Ontmantel de sensor niet en los de bevestigingsdoos niet los.
D. Trek de sensor aan met het vlakke deel van de sleutel.
E. Het schild moet door de tankwand gaan wanneer de sonde is geïnstalleerd.
Wees voorzichtig.
Gebruik geen eencomponent vulcanized seals bij kamertemperatuur voor sondes of instrumentenbehuizingen, die vaak azijnzuur bevatten en circuitelementen corroderen.Er moet een speciaal tweecomponenten afdichtingsmiddel (niet corrosief) worden gebruikt.- Raadpleeg de fabrikant voor het specifieke tweecomponentendichtingsmiddel.