| Prijs | $450 to $1700 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Modelnummer | NYSP-M |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYSP-M |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $450 to $1700 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 5-7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Toepassingen | Vloeistof, stof, vaste stof, deeltjes en andere media | Sondetype | Meerdere soorten om uit te kiezen |
| Meetbereik | 0~6m, 0~30m, 0~120m | Procesaansluiting | Schroefdraad, Flens (optioneel), |
| Beschermingsgraad | Weergave-instrument IP67, IP67 | Bedrijfstemperatuur | -40~150℃, -40~250℃, -40~800℃ |
| Signaaluitgang | 4-20mA, 4-20mA/HART (Twee draads/VIER draads) | Voeding | (13-35) VDC |
NYSP-M Rf toelating niveau meter
De NYSP-M RF-toegangsniveaumeter is een continu-niveau-metingsproduct op basis van het radiofrequentie-toegangsprincipe.hoge gevoeligheid en brede toepassingIn vergelijking met de traditionele capacitieve niveaumeter kan het modulaire ontwerp de instelling van het instrument concreet en gemakkelijk realiseren.kan normaal worden gebruikt en levenslang onderhoudsvrij zijn. stelt gebruikers in staat om de werking van de apparatuur intuïtief te begrijpen en problemen tijdig op te lossen, als veilig en betrouwbaar in complexe industriële gebieden.
Rf Toelatingniveau MetersTechnische parameter
| Toepassingen | Vloeistof, stof, vaste stoffen, deeltjes en andere media |
| Proeftype | Harde palen aan beide uiteinden |
| Meetbereik | 0~6m,0~30m,0~120m |
| Procestemperatuur | -40 ̊150°C, -40 ̊250°C, -40 ̊800°C |
| Omgevingstemperatuur | -40 °C ~ + 70 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 °C ~ + 65 °C |
| Procesdruk | -0,1·1,6MPa-,0,1·2,5MPa-,0,1·4,0MPa-,0,1·8,0MPa |
| Stroomvoorziening | (13-35) vDC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procesverbinding | Draad/vlies ((selectief) |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Explosiebestendige kwaliteit | ExiaIICT6 (selectief) |
| Vertraging: | 0 ~ 30 s verstelbaar |
※ Opmerking:Productenkan zijnaangepast volgenstot despecifieke vereistenvanGebruikers!
Rf Toelating Niveau MetersWerken Beginsel
Radiofrequentie-toelatingstechnologie
is
een
soort
meettechnologie
op
materiaalniveau
met
unieke
voordelen.Hoewel
het
concept
van
capacitieve
meting
vergelijkbaar
is
met
dat
van
conventionele
capacitieve
metingstechnologie,
RF-toelatingstechnologie
voegt
Driving-Shield-circuit
en
chopper-circuit
toe
aan
de
elektronische
cel,
zodat
het
impedantie
en
capacitieve
reactans
afzonderlijk
kan
meten.Na
het
doorlopen
van
de
wetten
van
de
natuurkunde,
kan
worden
verkregen
dat
de
impedantie
en
de
capaciteitsreactaantie
van
elk
hangmateriaal
gelijk
zijn,dus
het
effect
van
het
hangend
materiaal
kan
worden
gemeten
en
de
faseverschuiving
van
het
oscillerende
circuit
wordt
doorgegeven
door,
die
wordt
uitgesloten
van
de
totale
output.
De
sonde
van
de
RF-toegangsniveaumeter
wordt
in
de
opslagtank
geïnstalleerd
en
de
verandering
van
het
RF-signaal
veroorzaakt
door
de
verandering
van
het
materiaalniveau
wordt
door
de
sonde
verkregen.De
Driving-Shield
Eind
van
de
sonde
kan
voorkomen
dat
de
RF-stroom
van
het
vormen
van
een
lus
door
het
hangend
materiaal,
waardoor
de
nauwkeurigheid
van
de
meetinstrumenten
wordt
gewaarborgd.
Rf Toelating Niveau MetersOntwerpkenmerken
◎
Het
unieke
ontwerp
van
het
schild
van
het
stuur
kan
het
vermogen
om
te
weerstaan
aan
het
hangen
verbeteren
◎Geen
dode
zone
meting,
kan
worden
toegepast
op
meer
dan
tien
of
zelfs
een
paar
cm
niveau
metingen
◎De
uitgang
van
de
stabiele
en
betrouwbare,
vliegas,
blanken,
waterdamp,
kristallisatie,
was
◎Geen
activiteiten,
geen
gemakkelijk
versleten
onderdelen,
vaak
zonder
reiniging
en
onderhoud,
debugging
◎Anti-hangend
materiaal:
Het
unieke
Driving-Shield-circuitontwerp
verbetert
het
hangend
vermogen
van
de
mier.
◎Stromtoevoerbereik:Werkgebied
van
de
stroom:
13-35VDC
◎AanpasbaarheidProefprocestemperatuur:
-100
°C
∼800
°C.
Geen
dode
zone
meting,De
maximale
meetbereik
kan
honderden
meters
bedragen.De
meting
van
viskeus
materiaal
is
een
groot
voordeel
van
het
instrument.
◎Stabiliteit:
Stabiel
en
betrouwbaar
vermogen,
weerstand
tegen
asvlieg,
vervaging,
vocht,
kristallisatie,
wasseffect
◎Onderhoudsvrij:Geen
beweging,
geen
draagbare
onderdelen,
geen
regelmatige
reiniging,
onderhoud,
ingebruikname
Rf Toelating Niveau MetersInstallatievereisten
Standaard installatiemethode
Rf Toelatingniveau MetersElektrische aansluitingen
Systeemverbinding
Voor gevaarlijke situaties is een radiofrequentieniveaumeter een intrinsiek veilig instrument.het is noodzakelijk om een geverifieerde veiligheidspoort op het stroomcircuit van het instrument te installeren.De verbindingsmodus is echter verschillend.