| Prijs | $400 to $1800 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| ModelNumber | Nyrd-809 |
| Verpakkingsdetails | 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 500 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | Nyrd-809 |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $400 to $1800 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 500 PCs |
| Levertijd | 7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | 60cm×30cm×30cm |
| Meetbereik | 30m,80m | Materiaal | 304 316L (optioneel) |
| Procesverbinding | Universele flens | Echo -bemonstering | 100 keer/s |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ~ 130 ℃, -40 ~ 250 ℃ | Signaaluitgang | 4 ... 20MA/HART/RS485/MODBUS ... |
| Stroom | 3W | Explosieveilige kwaliteit | Exia IICT6 (facultatief) |
26 GHz NYRD-809 Radar Niveau Meters
De radarniveaumeter NYR D80X-serie sensor is een 26Hz hoogfrequente radarniveau meetinstrument met een maximale meetafstand van 80 meter.De nieuwe snelle microprocessor kan een hogere snelheid van signaalanalyse verwerken, zodat het instrument kan worden gebruikt voor sommige complexe meetomstandigheden zoals reactie ketelEen solide opslag.
Radar Niveau MetersTechnische parameter
| Typische toepassing | Monitoring Vaste stoffen, stof, deeltjes, enz. |
| Overdrachtsfrequentie | 26 GHz |
| Precisiteit | 3 mm |
| Bereik | 30, 80m |
| Materiaal voor antennes | 304 316L (facultatief) |
| Echoprontering | 100 keer/s |
| Procestemperatuur | -40~130°C, -40~250°C |
| Omgevingsvochtigheid | 0~90% |
| Resolutie | 1 mm |
| Procesverbinding | universele flenst |
| Elektrische interface | M20×1. 5, 1⁄2 " NPT |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Voedingskracht | 24V gelijkstroom (optioneel) |
| Kracht | 3W |
| Explosiebestendige kwaliteit | ExiaIICT6 (facultatief) |
| Beschermingsklasse | IP67 |
※ Opmerking:Productenkan zijnaangepast volgenstot despecifieke vereistenvanGebruikers!
Radar Niveau Meters Meetbeginsel
De antenne op radarniveau zendt een smalle microgolfpuls uit en zendt deze door de antenne.het wordt weergegeven en opnieuw door het antennesysteem aanvaard, het signaleren van het elektronische circuit deel automatisch omgezet in een object positie signaal, omdat de impuls verspreiding snelheid is extreem snel,De tijd die elektromagnetische golven nodig hebben om het doel te bereiken en terug te reflecteren naar de ontvanger is bijna onmiddellijk- Ja.
Radar Niveau Meter Toepassingsgebied



