| Prijs | $450 to $1700 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | nuoyingjiaye |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi |
| Certification | CE |
| ModelNumber | NYSP |
| Verpakkingsdetails | karton, 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | nuoyingjiaye | ModelNumber | NYSP |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $450 to $1700 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | karton, 60cm×30cm×30cm |
| Lengte | 120m | Type | RF-toegang |
| Stroom | 13-35vDC | Founctie | niveauzender |
| Kleur | Zwart | Materiaal | roestvrij staal, PTFE, 304, enz |
| Sollicitatie | Vloeistof, stof, vaste stof, deeltjes en andere media | Temperatuur | Hoog |
Werkingsbeginsel Rf-toegangsniveau zender
De radiofrequentiegehaltemeter is een continu niveau meetproduct dat gebaseerd is op het principe van radiofrequentiegehalte.hoge gevoeligheid en brede toepassingIn vergelijking met de traditionele capacitieve niveaumeter, neemt het een modulair ontwerp aan, dat eenvoudige en handige instrumentinstelling kan realiseren.het kan levenslang normaal en onderhoudsvrij worden gebruiktHet maakt gebruikers in staat om de werking van de apparatuur intuïtief te begrijpen en de problemen tijdig op te lossen.
Ontwerpkenmerkenvan de Rf-toegangsniveau-zender
◎Anti-hangend materiaal Unieke Driving-Shield circuit ontwerp verbetert Vermogen om niet te hangen
◎Krachtbron Werkbereik van de stroomvoorziening: 13~35VDC
◎ Aanpasbaarheid Procestemperatuur: -100°C~800°C
Het kan worden toegepast op de niveau metingen van tien centimeter of zelfs een paar centimeter.
Een groot bereik, het maximale meetbereik kan honderden of zelfs honderden meters bereiken.
De interfacemeting van viskeuze materialen is een groot voordeel van dit instrument
◎Stabiliteit Stabiele en betrouwbare output, bestand tegen vliegende as, blanken, waterdamp, kristallisatie, was afzetting
◎onderhoudsvrij Geen bewegende, slijtage onderdelen, geen behoefte aan frequente reiniging, geen behoefte aan constant onderhoud en debugging
| Typische toepassing | Vloeistof (corrosie, geleidbaarheid, lage dielectrische constante, roeren, interface, elektrische verwijdering, viskeus, diep put, groot bereik, enz.) |
| Stof (geleidende stoffen, isolatiepoeder, enz.) | |
| Vaste stof (geleidende, isolerende, ultrahoge temperatuur isolerende vaste stof, enz.) | |
| Productmodel | De in lid 1 bedoelde vergunningen zijn van toepassing op de in lid 1 bedoelde vergunningen. |
| Antennevorm | Flexible kabels, geïsoleerde flexibele kabels, niet-geïsoleerde flexibele kabels, stijve staven, geïsoleerde stijve staven, aan beide uiteinden geïsoleerde stijve staven, cilindrische stijve staven |
| Materiaal voor antennes | PTFE,304,316 |
| Meetbereik | 3m, 20m (diepe put kan honderden meters meten, kan worden aangepast) |
| Meetsnauwkeurigheid | 00,05% tot 0,1% F.S. |
| Stroomvoorziening | 24VDC |
| Signaaluitgang | 420mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procestemperatuur |
- 40 ~ + 130 °C, - 100 ~ + 200 °C, - 40 ~ + 260 °C, -50 ~ + 500 °C |
| Procesdruk | - 0,1 tot 1,6 MPa, - 0,1 tot 4,0 MPa, - 0,1 tot 6,3 MPa |
| Procesverbinding | draad, flenst, (facultatief) |
| Elektrische interface | M20x1.5, 1⁄2 "NPT |
| Beschermingsgraad | IP65,IP67,IP68 (optioneel) |
| Explosiebestendige kwaliteit | ExiaIICT6Ga, ExdIICT6Gb (zie certificaat voor nadere informatie) |