| Prijs | $550~$850/pcs |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shannxi, China |
| Certification | CE,ATEX,SIL |
| ModelNumber | NYRD704 |
| Verpakkingsdetails | Houten doos (de Uitvoer standaardverpakking) |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000 PCs/per maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYRD704 |
| Certification | CE,ATEX,SIL | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shannxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1pcs | Price | $550~$850/pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000 PCs/per maand |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | Houten doos (de Uitvoer standaardverpakking) |
| Productenmodel | NYRD704 | Antennetype | Staaftype; Coaxiaal |
| Materiaal antenne | 304.316 (optioneel) | Echo -bemonstering | 55 keer/sec |
| Meetbereik | 6m | Meetnauwkeurigheid | ± 1 mm |
| Procestemperatuur | -40 ~ 130 ℃ | Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 2.0MPa |
Coaxiale NYRD704 1,8 GHz geleide golf radar niveau meter Grote blauwe kast 6m meetbereik
NYRD704 1.8GHz geleide golf radar niveaumeter Werkingsbeginsel
De geleide golf radar niveaumeter is een niveaumeter gebaseerd op het principe van tijddomeinreflectie (TDR).De elektromagnetische puls van de radarbeeldmeter verspreidt zich langs de stalen kabel of sonde met de snelheid van het lichtEen deel van deniveaumeterde puls wordt gereflecteerd om een echo te vormen en terug te keren naar de pulszender langs hetzelfde pad.De afstand tussen de zender en het oppervlak van het gemeten medium is evenredig met de verspreidingstijd van de pols gedurende die periode, en de hoogte van het vloeistofniveau wordt berekend.
NYRD704 1,8 GHz geleide golf radar niveau meter technische parameter
| Typische toepassing | vloeistoffen, met name vloeistoffen met lage dielectrische constanten |
| Overdrachtsfrequentie | 10,8 GHz |
| Productmodel | NYRD704 |
| Antennetype | Type staaf;Coaxiaal |
| Materiaal voor antennes | 304,316 (facultatief) |
| Echoprontering | 55 keer/s |
| Meetbereik | 6m |
| Metingsnauwkeurigheid | ± 1 mm |
| Stroomvoorziening | 24VDC,220VAC (facultatief) |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procestemperatuur | -40°C tot 130°C |
| Procesdruk | -0,1 tot en met 2,0 MPa |
| Procedureverbinding | Flanke, loopvlak (optioneel) |
| Beschermingsniveau | IP67 |
| Explosiebestendige graad | Exia II CT6 Ga |
Opmerking: de producten kunnen worden aangepast volgens de specifieke vereisten van de gebruikers!
NYRD704 1.8GHz geleide golf radar niveau meter Design kenmerken
1Met behulp van de pulswerkwijze heeft het product een extreem laag emissievermogen en kan het worden geïnstalleerd in verschillende metalen en niet-metalen containers, zonder schade aan het menselijk lichaam en het milieu.
2. Een verscheidenheid aan procesverbindingsmethoden en soorten detectiecomponenten maken de geleide golfradarniveaumeters van de 70X-serie geschikt voor verschillende complexe werkomstandigheden en toepassingen.hoge temperatuur, een medium met een hoge druk en een lage dielektrische constante.
3De geleide golf radar niveau meter neemt geavanceerde microgolf verwerkingstechnologie en unieke Echo Discovery echo verwerkingstechnologie, contact meting,hoge meetnauwkeurigheid en nauwkeuriger metingTegelijkertijd is de geleide golf radar bestand tegen hechting en wordt niet beïnvloed door de externe omgeving zoals gemiddelde temperatuur en hechting.
NYRD704 1.8GHz geleide golf radar niveaumeter Installatie gids
De volgende installatiegids is geschikt voor de installatie van kabel- en staafsonden voor de meting van vaste deeltjes en vloeistoffen.
NYRD704 1.8GHz geleide golf radar Niveaumeter Installatiepositie
Blijf uit de buurt van de uitlaat en de inlaat.
Als het een metalen tank betreft, mag de materiaalniveaumeter niet in het midden van de tank worden geïnstalleerd.
Het wordt voorgesteld om het op 1/4 van de diameter van de silo te installeren.
Proeftoestellen van het type kabel of staaf moeten ten minste 30 cm van de tankwand verwijderd zijn.
De sondebodem moet ongeveer 30 mm van de tankbodem zijn.
De sonde dient een afstand van ten minste 200 mm van de obstakels in de tank te houden.
De sensor kan in het midden van de tanktop worden geïnstalleerd, als de bodem van de container een kegel is, zodat de meting naar de bodem van de tank kan worden genomen.



