| Prijs | $450 to $1700 /pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | NYRD86 |
| Verpakkingsdetails | karton, 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYRD86 |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 PCs | Price | $450 to $1700 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | karton, 60cm×30cm×30cm |
| Typische toepassing | Sterke corrosieve vloeistof | Materiaal antenne | PFA (optioneel) |
| Meetbereik | 30m | Gemiddelde temperatuur | -40~+130°C |
| Verwerkingsdruk | -0,1 tot en met 1,0 Mpa | Procesaansluiting | Flanke (optioneel) |
| Signaaluitgang | 4 ... 20MA/HART/RS485/MODBUS ... | Elektrische interface | M20×1,5, 1/2 NPT |
China Leverancier Hoogwaardig niveau meetinstrument Radar niveau meetinstrument Rivierwater radar niveau meter
NYRD-901 Waterradarevenemeter
Het NYRD901 Frequency Modulation wave FMCW-radarproduct (ook bekend als millimeterwave radar) heeft belangrijke toepassingen in het detecteren van doelwitten op afstand, beeldvorming op afstand, multispectral imaging, enz.In de omgeving van sterke rook en stofHet kan doelwitten detecteren die kleiner zijn dan de mikrogolfradar en een nauwkeuriger positionering bereiken.met hogere resolutie en sterkere vertrouwelijkheid.
NYRD-901 Technische parameters van de waterradarniveaumeter
| Typische toepassing | water, vloeistoffen |
| Meetbereik | 5m, 10m, 15m, 20m |
| Stroomvoorziening | 24VDC ((22V~30V) |
| Omgevingstemperatuur | -20°C~+70°C |
| Signaaluitgang | 4...20mA/RS485/Modbus.. |
| Procesdruk | -0,1 tot en met 1,0 Mpa |
| Verbindingsmethode | Draad |
| Beschermingsgraad | IP67 |
Notities: De producten kunnen worden aangepast volgens de klant vereiste!
NYRD-901 Certificaat van waterradarniveaumeter
NYRD-901 Waterradarameter Werkomstandigheden



