| Prijs | $450 to $1700 /pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | NYRD802 |
| Verpakkingsdetails | karton, 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYRD802 |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 PCs | Price | $450 to $1700 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | karton, 60cm×30cm×30cm |
| Typische toepassing | Corrosieve Vloeistof | Materiaal antenne | PTFE (optioneel) |
| Meetbereik | 20m | Voeding | 24VDC (twee lijnen, vier lijnen) |
| Gemiddelde temperatuur | -40~+150℃ | Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 2.0MPa |
| Procesaansluiting | Flens, flensflens (optioneel) | Signaaluitgang | 4 ... 20MA/HART/RS485/MODBUS ... |
China Leverancier Hoogwaardig Niveau Meetinstrument Radar Niveaumeter Rivierwater Radar Niveaumeter
NYRD-901 Water Radar Niveaumeter
Het NYRD901 Frequentiemodulatie golf FMCW rad product (ook bekend als millimetergolf radar) heeft belangrijke toepassingen in detectie van doelen op afstand, beeldvorming op afstand, multispectrale beeldvorming, enz. In omgevingen met sterke rook en stof, omdat het een millimetergolfband gebruikt met een hogere frequentie dan Ku-band radar. Het kan doelen detecteren die kleiner zijn dan microgolf radar en nauwkeurigere positionering bereiken, met hogere resolutie en sterkere vertrouwelijkheid.
NYRD-901 Water Radar Niveaumeter Technische Parameters
| Typische toepassing | water, vloeistoffen |
| Meetbereik | 5m, 10m, 15m, 20m |
| Voeding | 24VDC(22V~30V) |
| Omgevingstemperatuur | -20℃~+70℃ |
| Signaaluitgang | 4...20mA/RS485/Modbus.. |
| Procesdruk | -0.1~1.0Mpa |
| Aansluitmethode | Schroefdraad |
| Beschermingsgraad | IP67 |
Opmerkingen: De producten kunnen worden aangepast aan de eisen van de klant!
NYRD-901 Water Radar Niveaumeter Certificaat
NYRD-901 Water Radar Niveaumeter Werkconditie



