| Prijs | $450 to $1700 /pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | NYSP-M20 |
| Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYSP-M20 |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 PCs | Price | $450 to $1700 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Sondetype | Flexibele kabel 304 (optioneel) | Voeding | 24Vdc |
| Gemiddelde temperatuur | -40~+150℃ | Verwerkingsdruk | -0,1 tot en met 1,6 MPa |
| Typische toepassing | Deepwell, extra groot bereik, split-installatie mogelijk | Procesaansluiting | 3/4" BSPT draad (standaard) flensmontage (optioneel) |
Aanpasbaarheid Deep Well Extra-Large Range NYSP-M20 RF Admittance Level Transmitter
NYSP-M20 RF-toegangsniveau-zender Werkingsbeginsel
RF-geleidbaarheidmetingstechnologie is een niveau-metingstechnologie met unieke voordelen.de RF-geleidbaarheidstechnologie bevat een Driving-Shield-circuit en een chopper-circuit in de elektronische eenheidDe impedantie en de reactantie van een hanger worden berekend volgens de wetten van de fysica om gelijk te zijn in grootte,dus het effect van de hanger kan worden gemeten en geëlimineerd uit de totale output door faseverschuiving van de oscillator circuit.
De sonde van de RF-geleidingsniveaumeter wordt in de tank geïnstalleerd en de verandering in RF-signaal veroorzaakt door de verandering in niveau wordt door de sonde verkregen.De Driving-Shield einde van de sonde voorkomt dat de RF-stroom van het vormen van een lus door het hangend materiaal, waardoor de nauwkeurigheid van de meting wordt gewaarborgd.
Technische parameters van de zender NYSP-M20 RF-toegangsniveau
| Typische toepassing | Diep put, extra groot bereik, mogelijk gesplitste installatie |
| Proeftype | Flexible kabel 304 (facultatief) |
| Stroomvoorziening | 24VDC |
| Gemiddelde temperatuur | -40°C tot +150°C |
| Procesdruk | -0,1 tot en met 1,6 MPa |
| Procesverbinding | 3/4" BSPT-draad (standaard) flensholding (optioneel) |
| Beschermingsniveau | IP67 |
| Explosiebestendige kwaliteit | Exia II CT4 |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
NYSP-M20 RF-toegangsniveau-zender
1Stabiliteit: stabiele en betrouwbare output, bestand tegen vliegen van as, vallend materiaal, waterdamp, kristallisatie, waxing impact.
2Onderhoudsvrij: geen verplaatsbare, gemakkelijk te slijten onderdelen, geen behoefte aan frequente reiniging, onderhoud, inbedrijfstelling.
3. Anti-hangend materiaal: Uniek Driving-Shield-circuitontwerp verbetert het anti-hangend materiaal.
4. stroomtoevoerbereik: stroomtoevoer werkbereik: 13 ~ 35VDC.
NYSP-M20 RF-toegangsniveau zender Toepassingsgebied
1Olievelden: ruwe olieopslagtanks, geraffineerde olieopslagtanks, driefase-separatoren, sedimentatie-tanks, rioolwatertankjes, olie-water-interfaces, boormoddertanks, enz.
2Chemische industrie: distillatietoren voor ruwe olie, silo's voor grondstoffen, intermediaire silo's, reactietanks, silo's voor vaste stoffen, asfaltopslagtanks, enz.
3Metallurgie: hoogovens, ertsilo's, ertsbrekers, grondstof silo's, hulpmiddelsilo's, alumina poeder silo's, buffertanks voor elektrolytische cellen, enz.
4Andere: steengroeven, kolenmijnen, milieubescherming, scheepsbouw en andere industrieën.