| Prijs | $450 to $1700 /pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | NYSP-M22 |
| Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYSP-M22 |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | PCs 1 | Price | $450 to $1700 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| LEVERTIJD | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Voeding | 24Vdc | Gemiddelde temperatuur | -40~+150℃ |
| Verwerkingsdruk | -0.1~2.5MPa | Beschermingsniveau | IP67 |
| Typische toepassing | Sterk bijtende vloeistof, kan worden gesplitst | Procesaansluiting | Flensmontage (optioneel) (DN80 flens heeft de voorkeur) |
Onderhoudsvrije sterke corrosieve vloeistof NYSP-M22 RF-toegangsniveau-zender
NYSP-M22 RF-toegangsniveau-zender Werkingsbeginsel
De radiofrequentie-toelatingspegelmeter is een continu vloeistofniveau-metingsproduct dat gebaseerd is op het principe van radiofrequentie-toelating.hoge gevoeligheid en brede toepassingIn vergelijking met traditionele capacitieve niveaumeters maakt het modulaire ontwerp een eenvoudige en handige instrumentinstallatie mogelijk.het kan normaal worden gebruikt en is levenslang onderhoudsvrijHet stelt gebruikers in staat om de werking van de apparatuur intuïtief te begrijpen, problemen tijdig op te lossen en veilig en betrouwbaar te zijn in complexe industriële situaties.
NYSP-M22 Technische parameters van de zender voor RF-toegangsniveau
| Typische toepassing | Sterke corrosieve vloeistof, kan worden gesplitst installatie |
| Proeftype | Geïsoleerde harde staaf PTFE aan beide uiteinden (facultatief) |
| Stroomvoorziening | 24VDC |
| Gemiddelde temperatuur | -40°C tot +150°C |
| Procesdruk | -0,1 tot en met 2,5 MPa |
| Procesverbinding | Flanken bevestiging (facultatief) (bij voorkeur DN80-flanken) |
| Beschermingsniveau | IP67 |
| Explosiebestendige kwaliteit | Exia II CT4 |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
NYSP-M22 RF-toegangsniveau-zender
1.Anti-hangend materiaal: het unieke schermontwerp van de aandrijflijn verbetert de prestaties van het anti-hangend materiaal.
2. Stromaansluitingsbereik: Stromaansluitingsbereik: 13 ~ 35VDC
3Aanpasbaarheid: Proefprocestemperatuur: -100 °C ~ 800 °C; geen dode zone meting, kan worden gebruikt bij horizontale metingen van meer dan tien centimeter of zelfs een paar centimeter,met een groot meetbereikHet maximale meetbereik kan honderden meters, zelfs enkele honderden meters, bereiken; viskeus materiaal interface meting is het grootste voordeel van dit instrument.
NYSP-M22 RF-toegangsniveau zender Toepassingsgebied
Chemische industrie: olie-destillatietoren, reactietank, ammoniaktank, separator, asfaltopslagtank, enz.
Voedsel: sapfabriek, zuivelfabriek, tomatensausopslagtank, brouwerijopslagtank, enz.
Farmaceutisch: traditionele Chinese medicijnen opslag tank, separator, fermentatie tank, enz.
Waterbehandeling: reservoir, rioolvat, waterbehandelingstank, sedimentatievat, diepe put, drinkwaternet, enz.
Andere: milieubescherming, scheepsbouw en andere industrieën.