| Prijs | $600~$750/pcs |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shannxi, China |
| Certification | CE,ATEX,SIL |
| ModelNumber | NYRD702 PTFE |
| Verpakkingsdetails | Karton, 40cm x 30cm x 30cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000 PCs/per maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYRD702 PTFE |
| Certification | CE,ATEX,SIL | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shannxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1PCS | Price | $600~$750/pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000 PCs/per maand |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | Karton, 40cm x 30cm x 30cm |
| Typische toepassing | Vloeistoffen, vaste deeltjes, corrosieve media | Materiaal antenne | PTFE, 316.304 (optioneel) |
| Meetbereik | 6m | Voeding | 220VAC |
| Gemiddelde temperatuur | -40~+250℃ (optioneel) | Druk | -0.1~4.0Mpa |
| Procesaansluiting | Draad, flens (optioneel) | Beschermingsklasse | IP67,IP68 |
Sterke Corrosieve NYRD703 Roestvrij Staal 1.8GHz Geleide Golf Radar Niveaumeter Explosieveilig
NYRD703 Roestvrij Staal 1.8GHz Geleide Golf Radar Niveaumeter Ontwerpkenmerken
1. De geleide golf radar niveaumeter maakt gebruik van geavanceerde microgolfverwerkingstechnologie en unieke Echo Discovery echo-verwerkingstechnologie, contactmeting, hoge meetnauwkeurigheid en nauwkeurigere meting. Tegelijkertijd is de geleide golf radar bestand tegen hechting en wordt deze niet beïnvloed door de externe omgeving zoals mediumtemperatuur en hechting.
2. De NYRD702 anticorrosieve geleide golf radar niveaumeter is meer geschikt voor de niveaubewaking van sterk corrosieve media, zoals zoutzuuroplossing, salpeterzuuroplossing, waterstofbromide, verdund zwavelzuur enzovoort.
3. Door gebruik te maken van de puls werkmodus, heeft het product extreem lage emissievermogen, en kan het worden geïnstalleerd in diverse metalen en niet-metalen containers, zonder schade aan het menselijk lichaam en het milieu.
4. Een verscheidenheid aan procesverbindingsmethoden en soorten detectiecomponenten maken de 70X-serie geleide golf radar niveaumeters geschikt voor diverse complexe werkomstandigheden en toepassingen. Zoals: hoge temperatuur, hoge druk en medium met een lage diëlektrische constante.
NYRD703 Roestvrij Staal 1.8GHz Geleide Golf Radar Niveaumeter Technische Parameter
| Typische toepassing | Vloeistoffen, vaste deeltjes, corrosieve media |
| Antennemateriaal | PTFE, 316, 304 (optioneel) |
| Meetbereik | 6m |
| Nauwkeurigheid | ±1mm |
| Voeding | 220VAC |
| Mediumtemperatuur | -40℃ tot +250℃ (optioneel) |
| Druk | -0.1 tot 4.0MPa |
| Procesverbinding | Schroefdraad, Flens (optioneel) |
| Beschermingsklasse | IP67, IP68 |
| Explosieveiligheidsklasse | ExdⅡCT6 Gb |
| Signaaluitgang | 4...20mA/RS485/Modbus... |
※ Opmerking:Productenkunnenwordenaangepastvolgensdespecifieke eisen



