| Prijs | $450 to $1700 /pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | NYRD803T |
| Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYRD803T |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | PCs 1 | Price | $450 to $1700 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Typische toepassing | Vloeistoffen, vooral in situaties met een lage diëlektrische constante en complexe omstandigheden zo | Antennemateriaal | 304 (facultatief) |
| Meetbereik | 6m | Voeding | 24VDC (twee lijnen, vier lijnen), 220V AC |
| Gemiddelde temperatuur | -40~+130°C | Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 4.0MPa |
| Procesverbinding | Flens, draad (optioneel) | Het meten van nauwkeurigheid | 0.05%-0.1%F.S. |
False Echo Learning 6m Vloeistof NYRD704 1.8G Radar Niveautransmitter
NYRD704 1.8G Radar Niveautransmitter Werkingsprincipe
De geleide golf radar niveaumeter maakt gebruik van geavanceerde microgolfverwerkingstechnologie en unieke EchoDiscovery echoverwerkingstechnologie. Het voert contactmetingen uit, heeft een hoge meetnauwkeurigheid en is preciezer. Tegelijkertijd is de geleide golf radar bestand tegen hechting en wordt deze niet beïnvloed door externe omgevingsfactoren zoals mediumtemperatuur en hechting.
NYRD704 1.8G Radar Niveautransmitter Technische Parameters
| Typische toepassing | Vloeistoffen, vooral in situaties met een lage diëlektrische constante en complexe omstandigheden zoals roeren |
| Antennemateriaal | 304 (optioneel) |
| Meetbereik | 6m |
| Voeding | 24VDC (Twee draden, vier draden), 220V AC |
| Mediumtemperatuur | -40~+130℃ |
| Procesdruk | -0.1~4.0MPa |
| Procesaansluiting | Flens, Schroefdraad (optioneel) |
| Meetnauwkeurigheid | 0.05%-0.1%V.S |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6 |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
NYRD704 1.8G Radar Niveautransmitter Ontwerpkenmerk
1. De geleide golf radar niveaumeter maakt gebruik van geavanceerde microgolfverwerkingstechnologie en unieke echo discovery echoverwerkingstechnologie. Het product kan worden toegepast op diverse complexe werkomstandigheden.
2. De "false echo learning" functie stelt het instrument in staat om de ware echo nauwkeurig te identificeren onder omstandigheden met meerdere valse echo's, om zo nauwkeurige meetresultaten te verkrijgen.
3. Diverse procesaansluitingsmodi en detectorelementtypen kunnen worden aangepast aan de eisen van de klant.
4. Door gebruik te maken van de puls werkmodus, heeft het product een extreem lage emissievermogen en kan het zonder schade aan mens en milieu worden geïnstalleerd in diverse metalen en niet-metalen containers.



