| Prijs | $450~$1700/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | NYRD809 |
| Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000 PCs/maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYRD809 |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 PC | Price | $450~$1700/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000 PCs/maand |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Typische toepassing | Stof chemische werklocatie | Antennevorm | Type balk, type waterdruppel, type plaat, type hoorn, type oppervlak, type lens |
| Antennemateriaal | PTFE, 304, 316, PP, PFA | Meetnauwkeurigheid | 0,05%~0. 1%FS |
| Voedingsvoorraden | 24VDC (tweedraads, vierdraads) | Beschermingsgraad /IP-klasse | IP67 (optioneel) |
| Explosief-proof cijfer | ExialICT6 Ga, Exd IICT6 Gb (zie certificaat voor details) | Verwerkingsdruk | (-0,1~4,0) MPa |
26G aangepaste radarbevestigingszender voor stofchemische werkplaatsen NYRD 809
Het profiel van de 26G aangepaste radarbevestigingszender voor stofchemische werkplaatsen NYRD 809
De sensoren van de radarniveaumeter-serie (NYRD809) zijn 26 GHz hoogfrequente radarniveau meetinstrumenten.de meter in staat stelt om te worden gebruikt in complexe meetomstandigheden zoals reactietanks en vaste voorradenDe antenne is verder geoptimaliseerd en nieuwe snelle microprocessors kunnen een hogere snelheid van signaalanalyse en -verwerking uitvoeren.
Het apparaat heeft vele uitstekende eigenschappen, is een relatief geavanceerd economisch real-time monitoring systeem, met uitstekende testnauwkeurigheid en hoge stabiliteit, om nauwkeurige,niet-contact en ononderbroken langeafstandsbereik. de meting Stofchemie op de werkplek Positiestraal heeft een kleine afwijkingskant en een goede richting; groot bereik, meting op lange afstand, kleine blinde vlek;niet beïnvloed door gemiddelde temperatuurNiet beïnvloed door omgevingstemperatuur.
Ontwerpkenmerken van 26G aangepaste radarbevestigingszender voor stofchemische werkplaatsen NYRD 809
◎De
antenne
is
klein,
gemakkelijk
te
installeren;
Radar
zonder
contact,
geen
slijtage,
geen
vervuiling.
◎
vrijwel
immuun
voor
corrosie
en
schuim;
niet
beïnvloed
door
veranderingen
in
gemiddelde
dichtheid,
temperatuur
en
druk.
◎
Ernstige
stofomgeving
heeft
weinig
invloed
op
het
werk
van
de
hoogfrequentieniveaumeter.
◎
Kortere
golflengte,
betere
reflectie
op
hellende
vaste
oppervlakken.
◎
De
straalhoek
is
klein,
de
energie
is
geconcentreerd,
wat
het
echo-vermogen
verbetert
en
het
vermijden
van
interferentie
voorwerpen
bevordert.
◎
Het
meten
van
het
blinde
gebied
is
kleiner,
voor
kleine
tank
meting
zal
ook
goede
resultaten
bereiken.
◎
Een
hoge
signaal-ruisverhouding,
zelfs
bij
schommelingen,
kan
ook
betere
prestaties
opleveren.
In
het
geval
van
schommelingen
kunnen
ook
betere
prestaties
worden
behaald.
◎
Hoogfrequentie
is
de
beste
keuze
voor
het
meten
van
vast
en
laag
dielektrisch
constant
medium.
Technische parameter van26G aangepaste radarbevestigingszender voor stofchemische werkplaatsen NYRD 809
| Typische toepassing | Vaste stofdeeltjes |
|
|
|
|
|
|
|
productmodel
|
NYRD809 |
|
|
|
|
Antennevorm |
Stok, waterdruppel, plat, trompet, geworpen oppervlak, lens |
| Materiaal voor antennes | PTFE,304,316,PP,PFA |
| meetbereik | 35 m |
| nauwkeurigheid van de meting | 00,05% tot 0,1% F.S. |
| Spanning van de voedingsbron | 24VDC ((twee draden, vier draden) |
|
signaaluitgang |
4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procestemperatuur | -40°C tot +250°C |
| Procesdruk |
-0,1 tot 4,0 MPa, |
| procedureverbinding | Beugel, flenzen (optioneel) |
| Elektrische interface | M20*1.5,1⁄2 ′′NPT |
| beschermingsniveaus | IP67 (facultatief) |
| explosiebestendige classificatie | Exia II CT6 Ga,Exd II CT6 Gb ((Zie certificaat voor details) |
※ Opmerking:Het product kan worden aangepast aan de specifieke vereisten van gebruikers.



