| Prijs | $450~$1700/pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days Carton, 60cm×30cm×30cm |
| Merk | NUOYING JIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | Nyrd-701 |
| Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYING JIAYE | ModelNumber | Nyrd-701 |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | PCs 1 | Price | $450~$1700/pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 7 werkdagenkarton, 60cm×30cm×30cm | Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Productmodel | NYRD704, | Meetnauwkeurigheid | 0,05% ~ 0,1% FS |
| Typische toepassing | Stof (vliegas, kalksteenpoeder, cementpoeder | Signaaluitgang | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Materiaal antenne | 316 | Explosieveilige kwaliteit | ExiaIICT6Ga |
6m NYRD 704 Coaxiale Aansluiting & Wise Radar Niveaumeter
Werkingsprincipe van 30m Coaxiale Aansluiting & Wise NYRD 704 Radar Niveaumeter op de Werkplek
De coaxiale aansluiting & Wise puls die door de geleide golf radar wordt uitgezonden, plant zich voort langs het detectiecomponent (staalkabel of stalen staaf) en komt het geteste medium tegen. Door de plotselinge verandering van de diëlektrische constante ontstaat er reflectie, en een deel van de pulsenergie wordt teruggekaatst. Het tijdsinterval tussen de uitgezonden puls en de gereflecteerde puls is evenredig met de afstand tot het gemeten medium.
Inputverwerking
De geleide golf radartool is een meetinstrument gebaseerd op het principe van tijdreizen. De radargolf loopt met de lichtsnelheid, en de looptijd kan door elektronische componenten worden omgezet in een doel niveausignaal. De sonde zendt een hoogfrequente puls uit die zich voortplant langs de kabel of staafsonde.
Outputverwerking
Door de lege tankhoogte E (= nul), de volle tankhoogte F (= volle bereik) en enkele toepassingsparameters in te voeren, passen de toepassingsparameters de meter automatisch aan de meetomstandigheden aan, wat overeenkomt met een 4-20mA uitgang.
Ontwerpkenmerken van 30m Anticorrosie & PTFE NYRD 701 Geleid Golf Radar Niveaumeter bij Hoge Temperatuur & Druk
◎De geleide golf radar objectniveaumeter maakt gebruik van geavanceerde microgolfverwerkingstechnologie en unieke Echo Discovery Echo-verwerkingstechnologie, contactmeting, hoge meetnauwkeurigheid, nauwkeurigere meting. Onlangs wordt de geleide golf radar niet beïnvloed door externe omstandigheden zoals mediumtemperatuur en hechting.
◎De 70-X serie geleide golf radar objectniveaumeter is geschikt voor veelzijdige complexe werkomstandigheden en toepassingen vanwege de veelzijdige verbindingsmodi en detectiemodultypes. Zoals: hoge temperatuur, hoge druk en medium met een lage diëlektrische constante.
◎Puls werkingsmodus, laag emissievermogen, kan worden geïnstalleerd in een verscheidenheid aan corrosieve, niet-metalen containers, geen schade aan het menselijk lichaam en het milieu.
Technische parameter van 30m Contacteerbare & Hoge Nauwkeurigheid NYRD 701 Geleid Golf Radar Niveaumeter bij Hoge Temperatuur, Druk
| Typische toepassing | Vloeistof (sterk corrosief, lage diëlektrische constante, hechting, hoge temperatuur en hoge druk) |
| Stof (vliegas, kalkpoeder, cementpoeder) | |
| Vast (kleine deeltjes) | |
| Productmodel | NYRD704, |
| Antennevorm | Kabeltype, staaf type |
| Antennemateriaal | PTFE |
| Echo bemonstering | 55 keer /s |
| Meetbereik | 6m |
| Meetnauwkeurigheid | 0,05% ~ 0,1% F.S |
| Voeding | 24VDC |
| Signaaluitgang | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Proces temperatuur | -40~ +500 °C |
| Procesdruk | -0,1~2,0MPa,-0,1~4,0MPa |
| Procesaansluiting | flens |
| Elektrische interface | M20×1,5 , ½ " NPT |
| Beschermingsgraad | IP 65, IP 67 |
| Explosiebestendige klasse | ExiaIICT6Ga |
※Opmerking: Het product kan worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.



