| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 60 |
| Merk | Kingrail |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | ISO |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T, Western Union |
| Certification | ISO | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T, Western Union |
| Levertijd | 60 | Brand Name | Kingrail |
| Type: | Wielsets | Plaats van herkomst: | China |
| Materiaal: | Ijzer, Staal, Gray Iron, Knoestig Gietijzer, Ijzer, Staal | Kwaliteit: | HOGE KWALITEIT |
| Verpakking | kartons, houten gevallen of volgens de eisen van klanten |
AAR standaard Wielset voor Spoorvoertuigen
760mm wielset
1. Tekening
760mm wiel +2160mm as
2. Hoofd afmeting:
| Product NR. | MTJ760WHEELSET |
| Wiel buitendiameter | 760 mm |
| Wiel materiaal | CL60 |
| Aslengte | 2160 mm |
| As materiaal | LZ50 |
| Afstand tussen de interne wielvlakken | 1353 mm |
3. Wij kunnen aanbieden:
| Spoorwiel | ||||
| Draaddiameter, d/mm | velgbreedte, l1/mm | spoorwijdte/mm | gewicht /kg | aslast/t |
| 650-2000 | 95-160 | smalspoor, 1000, 1435 | 165-1050 | 12-35 |
| Spooras | |||||
| Lengte, L/mm | Afstand tussen twee spie-centra, L1/mm | As spie diameter, D1/mm | wielzitting diameter, D2/mm | aslichaam diameter, D3/mm | aslast/t |
| 2062-2356 | 1905-2007 | 100-180 | 155-241 | 138-215 | 12-35 |
| Smeeddeel |
Forgesmeed stalen railwiel en wielset
|
| Materiaal | ER6,ER7,ER8,ER9,R7T,R8T,R9T,CL60 |
| Afmeting | According to your drawings |
| Toepassing | Heavy industriële apparatuur |
| Inspectie | Chemische samenstelling; UT,MT; mechanische eigenschappen; afmetingscontrole |
| Standaard | IRS,BS,UIC,AAR,BN,GB,TB/T,EN |
| QC Doc | Chemisch samenstellingsrapport, mechanische eigenschappen rapport; UT testrapport; warmtebehandelingsrapport; afmetingen controle rapport. |
| SmedenProces | Ingot---smeden---warmte-behandeling---ruw machineren---UT.MT---Q+T---inspectie---afwerkingsmachineren---UT.MT---verpakking |
| WarmteThermal | Genormaliseerd / Gegloeid / Gehard / getemperd |
Maanshan smeed stalen wielassen
Verpakking & Verzending
Maanshan smeed roestvrijstalen wielassen



