| Prijs | USD150-280 per piece |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 30 days |
| Merk | iBoard or OEM |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| ModelNumber | Ib-82RS |
| Verpakking | Kartonnen verpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand |
| Brand Name | iBoard or OEM | ModelNumber | Ib-82RS |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 | Price | USD150-280 per piece |
| Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand | Leveringstermijn | 30 dagen |
| Verpakking | Kartonnen verpakking | Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Touch-technologie | infrarood | Aanraakpunt | 10 aanraakpunten |
| Oplossing | 32768*32768 | Cursorsnelheid | 180 punten/sec |
| Effect Raak objectgrootte aan | >8mm | Aanraakmethode | vinger of ondoorzichtige objecten |
| Positioneringsnauwkeurigheid | <2 mm | Verbindingspoort | USB2.0USB3.0 |
| Besturingssysteem | Android/Windows/Linux/Mac.etc. | Voeding | Wisselstroom 100-240 V, 50/60 Hz |
| Opslag | Temperatuur: -30 ° C ~ 60 ° C Vocht: 0%~ 95% | Operatie | Temperatuur: -10 ° C ~ 45 ° C Vocht: 10%~ 90% |
| Installatie | Wandmontage, kasten, mobiele standaard (optioneel) | Kleur | Zwart (andere kleuren optioneel), grijs, zilver/zwart |
| Snor | met sneltoetsen of zonder | andere naam | smart board interactief whiteboard interactief bord interactief schoolbord IWB Ttouch board |
| Whiteboard-type | Interactief Smart Board, Pizarra Interactiva | Gevouwen | Nee |
| Type | Whitebord | Maat | Multitouch elektronisch interactief whiteboard met sneltoets |
| Aanraakpunten | 20 punten | Productnaam | Interactief Smartboard, slimme whiteboardprijs |
| Sollicitatie | Schoolonderwijs, onderwijs, klassikaal onderwijs voor school, bedrijf, presentatie | Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering, honingraat/keramiek van nano+aluminium, aluminium frame + gewalst koud | Technologie | Infrarood, infrarood interactief whiteboard |
| Naam | staan digitaal smartboard, infrarood interactief whiteboard, 84 inch lcd interactieve tv touchscre | Functie | Projector, tablet, voor onderwijs of handel |
| Aanraakscherm | IR Touch (Ondersteuning Multi Touch), Infrarood touch | Aspect-radio | 16:10, 16:9... |
| Interface | USB, VGA, RS232, HDMI | Schermgrootte | 65", 75", 86", 98" |
| Multi-touch | Maximaal 40 punten | Sneltoetsen | Sneltoetsen aan twee kanten |
| Verzending manier | Zeevervoer Luchtvracht Vrachtwagenvracht | Nauwkeurigheid | 2 mm |
| Mobiele standaard | Optioneel | Kleuren | Zwart of OEM |
Een interactief smart whiteboard, ook bekend als interactief bord of smart board, is een groot interactief displaybord in de vorm van een whiteboard. Het kan een zelfstandige touchscreen computer zijn die onafhankelijk wordt gebruikt om taken en bewerkingen uit te voeren, of een aansluitbaar apparaat dat als touchpad wordt gebruikt om computers te bedienen vanaf een projector. Ze worden gebruikt in diverse omgevingen, waaronder klaslokalen op alle niveaus van het onderwijs, in vergaderruimtes van bedrijven en werkgroepen, in trainingsruimtes voor professionele sportcoaching, in uitzendstudio's en andere.
Sluit het interactieve smart whiteboard aan op een laptop/pc en projector:
Wanneer u klaar bent, moet de installatie er ongeveer zo uitzien als in de onderstaande afbeelding:
| Specificaties Interactief Bord | Parameters |
| Aanrakingstechnologie | Infrarood |
| Aanrakingspunt | 10 aanrakingen |
| Resolutie: | 32767 x 32767 |
| Cursor Snelheid | 180 punt /s |
| Effectief Aanrakings Object Grootte | >8mm |
| Aanraakmethode | Vinger of Pen |
| Positioneringsnauwkeurigheid | |
| Aansluitpoort | USB 2.0 |
| Besturingssysteem | Windows 2000, Windows XP, Linux, Mac, Android |
| Voeding | USB-voeding DC 4.6V- 5.0V |
| Werkomstandigheden | Binnen of Buiten |
| Opslag | Temperatuur: -30°C~60°C Vochtigheid: 0%~95% |
| Gebruik | Temperatuur: -10°C~45°C Vochtigheid: 10%~90% |
| Installatie | Aan de muur te monteren, kasten, mobiele standaard (optioneel) |







