| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 100PCS |
| Tijd om te bezorgen | 1-2 working days |
| Merk | NGK |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ISO/TS16949/CE/SGS |
| Modelnummer | CPR8EA-9 2306 |
| Verpakkingsdetails | neutraal pakket, kleurendoospakket |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 600, 000 PCS Maandelijks |
| Brand Name | NGK | Modelnummer | CPR8EA-9 2306 |
| Certification | ISO/TS16949/CE/SGS | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 100 stuks | Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 600, 000 PCS Maandelijks | Levertijd | 1-2 werkdagen |
| Verpakkingsdetails | neutraal pakket, kleurendoospakket | Product | NGK Vuurstekker |
| Model | CPR8EA-9 2306 | Kwaliteit | OEM |
| Topmateriaal | nikkel | MOQ | 100 |
| Draadmaat | 10 mm | Thread pitch | 1 mm |
| Draadlengte | 19 mm | Verwarmingsbereik | 6 |
| Verpakking | Kleur vak | Toepassing | Yamaha Yamaha Kawasaki Suzuki Honda Aprilia Triumph Ducati |
NGK Originele CPR8EA-9 2306 Motorfiets Spark Plug Nickel voor Honda, Haojue, Suzuki, Yamaha
Productbeschrijving
De bougie speelt een essentiële rol in benzinemotoren en is verantwoordelijk voor de ontsteking van het lucht-brandstofmengsel.een vlot verloop mogelijk maken of beperken, krachtige prestaties, efficiëntie van de motor en de kwaliteit van de uitstoot.
NGK CPR8EA-9 2306 Stikkerplugken kenmerken
De NGK-sparkstop is gemaakt van duurzaam materiaal dat bestand is tegen corrosie en slijtage.met langer isolatie neus voor minder vervuilingDeze vonk bevat een drievoudig pakket afdichtingsproces dat brandstoflekkage elimineert.Deze bougie heeft een weerstand die is gemaakt met een glas en koolstof mengselHet heeft gegolfde ribben die flitsen voorkomen en koudgewalste draden om beschadiging van de cilinderkop te voorkomen.
NGK CPR8EA-9 2306 Montage
Geschikt voor: HONDA WAVE 125 / RAIDER 150 / XRM125 / BARAKO 175 / CB125 / DASH 110 / SUZUKI GIXXER / CLICK 125/150 / SNIPER 135 / NMAX / ROUSER 135 / TMX SUPREMO / BEAT 110 FI / AEROX / SZ16 / FZ16.
Productspecificatie
| Productnaam | NGK Vuurstekker |
| Modelnummer | CPR8EA-9 2306 |
| Kernmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Hoofdmateriaal | Nikkel |
| Draad Dia | 10 mm |
| Draadpijl | 1 mm |
| Draadlengte | 19 mm |
| Warmtebereik | 6 |
| Resistor | - Ja, dat klopt. |
| Terminaltype | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Kwaliteit | OEM-producten |
Onze diensten
1,
100%
originele
onderdelen
2,
OEM
&
ODM
is
welkom
3,
Eenstop
service
beschikbaar
4, Gratis monster
5, Beste groothandelsprijs
Veelgestelde vragen
A: Onze fabriek bevindt zich in Chongqing, de grootste productiebasis voor motorfietsen en onderdelen in China.
Q2.
Kunt
u
monsters
voor
controle
leveren?
A: Ja, we kunnen monsters leveren als we ze op voorraad hebben.
Wat zijn uw verpakkingsvoorwaarden?
A: Meestal verpakken we onze goederen in neutrale dozen en bruine kartonnen of onze eigen merkverpakking. We kunnen de goederen ook verpakken met het eigen verpakkingsontwerp van de klant.
Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T 30% als aanbetaling, en 70% saldo voor levering. We laten u de foto's van de producten en pakketten zien voordat u het saldo betaalt.
Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
A: EXW, FOB, CIF
Hoe zit het met uw levertijd?
A: De levertijd hangt af van de artikelen en de hoeveelheid van uw bestelling. In het algemeen duurt het 30 tot 45 dagen na ontvangst van uw vooruitbetaling.
K7: Kun je volgens de monsters produceren?
A: Ja, we kunnen produceren als u monsters kan leveren en we hebben jaren ervaring in OEM & ODM diensten
Q8. Wat is het kwaliteitsniveau van uw producten?
A: we leveren originele kwaliteitsproducten aan onze klanten, we hebben goederen samenwerking met wereldberoemde merken zoals NGK, GATES, BANDO, DENSO, BOSENTO, Autolite etc.Onze producten worden veel gebruikt in Honda., Suzuki, Yamaha, Kawasaki, KTM, Aprilia, Triumph, SYM, BMW, Hero, TVS, Bajaj, enz.



