| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 100PCS |
| Tijd om te bezorgen | 1-2 working days |
| Merk | NGK |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ISO/TS16949/CE/SGS |
| Modelnummer | CPR6EAIX-9S 93921 |
| Verpakkingsdetails | neutraal pakket, kleurendoospakket |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 600, 000 PCS Maandelijks |
| Brand Name | NGK | Modelnummer | CPR6EAIX-9S 93921 |
| Certification | ISO/TS16949/CE/SGS | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 100 stuks | Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 600, 000 PCS Maandelijks | Levertijd | 1-2 werkdagen |
| Verpakkingsdetails | neutraal pakket, kleurendoospakket | Product | NGK Vuurstekker |
| Model | CPR6EAIX-9S 93921 | Kwaliteit | OEM |
| Topmateriaal | Iridium | MOQ | 100 |
| Draadmaat | 10 mm | Thread pitch | 1 mm |
| Draadlengte | 19 mm | Verwarmingsbereik | 6 |
| Verpakking | Kleur vak | Toepassing | Yamaha Yamaha Kawasaki Suzuki Honda Aprilia Triumph Ducati |
Originele NGK Motor Iridium Bougies 93921 CPR6EAIX-9S voor Honda Wave 125
Productbeschrijving
NGK
lridium-bougie-CPR6EAIX-9S
De
NGK
CPR6EAlX-9S
is
een
geavanceerde
iridium-bougie,
ontworpen
voor
optimale
ontstekingsprestaties,
verbeterde
brandstofefficiëntie
en
een
langere
levensduur
in
vergelijking
met
conventionele
bougies.
Het is vervaardigd met hoogwaardige materialen en precisietechniek en heeft een punt van een iridiumlegering op de middenelektrode. Het wordt met een speciaal proces met behulp van een laser vastgelast. Het edelmetaal iridium is een van de hardste metalen ter wereld. Het begint te smelten bij een temperatuur van 2450°C en is zeer goed bestand tegen vonkerosie. Door het gebruik wordt de levensduur gemiddeld verdubbeld in vergelijking met standaard bougies. Bovendien zorgt het edelmetaal ervoor dat de middenelektrode met een dikte van 0,6 mm aanzienlijk dunner kan worden uitgevoerd. Deze maatregelen verminderen de benodigde ontstekingsspanning aanzienlijk en dragen bij aan een verbetering van de verspreiding van het vlamfront in de verbrandingskamer.
Productspecificatie
| Productnaam | NGK-bougie |
| Modelnummer | CPR6EAIX-9S 93921 |
| Type | Iridium |
| Draaddiameter | 10 mm |
| Draadafstand | 1 mm |
| Draadlengte | 19 mm |
| Warmtebereik | 6 |
| Weerstand | Ja |
| Kwaliteit | OEM |
Onze diensten
1,
100%
originele
onderdelen
2,
OEM
&
ODM
zijn
welkom
3,
One-stop-service
beschikbaar
4, gratis monster
5, Beste groothandelsprijs
Veelgestelde vragen
A: Onze fabriek is gevestigd in Chongqing, de grootste productiebasis voor motorfietsen en reserveonderdelen in China.
Vraag
2.
Kunt
u
monsters
ter
controle
aanleveren?
A: Ja, we kunnen monsters leveren als we deze op voorraad hebben.
Vraag 2. Wat zijn uw verpakkingsvoorwaarden?
A: Meestal verpakken we onze goederen in neutrale dozen en bruine dozen of in onze eigen merkverpakkingen. We kunnen de goederen ook verpakken met het eigen verpakkingsontwerp van de klant.
Q4. Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T 30% als aanbetaling en 70% saldo vóór levering. Voordat u het saldo betaalt, laten we u de foto's van de producten en pakketten zien.
Vraag 5. Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
EEN: EXW, FOB-, CIF
Vraag 6. Hoe zit het met uw levertijd?
A: De levertijd is afhankelijk van de artikelen en de hoeveelheid van uw bestellingen. Normaal gesproken duurt het 30 tot 45 dagen na ontvangst van uw voorschot.
Vraag 7. Kunt u produceren volgens de monsters?
A: Ja, we kunnen produceren als u monsters kunt leveren en we hebben jarenlange ervaring met OEM- en ODM-services
Vraag 8. Wat is het kwaliteitsniveau van uw producten?
A: wij leveren originele kwaliteitsproducten aan onze klanten, we hebben goederensamenwerking met wereldberoemde merken zoals NGK, GATES, BANDO, DENSO, BOSENTO, Autolite enz. Onze producten worden veel gebruikt in Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, KTM, Aprilia, Triumph, SYM, BMW, Hero, TVS, Bajaj, enz.



