| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 100PCS |
| Tijd om te bezorgen | 1-2 working days |
| Merk | NGK |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ISO/TS16949/CE/SGS |
| Modelnummer | DPR8EIX-9 2022 |
| Verpakkingsdetails | neutraal pakket, kleurendoospakket |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 600, 000 PCS Maandelijks |
| Brand Name | NGK | Modelnummer | DPR8EIX-9 2022 |
| Certification | ISO/TS16949/CE/SGS | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 100 stuks | Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 600, 000 PCS Maandelijks | Levertijd | 1-2 werkdagen |
| Verpakkingsdetails | neutraal pakket, kleurendoospakket | Product | NGK Vuurstekker |
| Model | DPR8EIX-9 2022 | Kwaliteit | OEM |
| Topmateriaal | Iridium | MOQ | 100 |
| Draadmaat | 12 mm | Thread pitch | 1 mm |
| Draadlengte | 19 mm | Verwarmingsbereik | 8 |
| Verpakking | Kleur vak | Toepassing | Yamaha Kawasaki Suzuki Honda Aprilia Triumph Ducati |
NGK Iridium IX Motorfiets Spark Plug DPR8EIX-9 2022 Japanse kwaliteit
Productbeschrijving
De bougie speelt een essentiële rol in benzinemotoren en is verantwoordelijk voor de ontsteking van het lucht-brandstofmengsel.een vlot verloop mogelijk maken of beperken, krachtige prestaties, efficiëntie van de motor en de kwaliteit van de uitstoot.
NGK 2202 DPR8EIX-9 Iridium IX-sparkstop
De NGK 2202 DPR8EIX-9 Iridium IX Spark Plugs zijn ontworpen om superieure prestaties en betrouwbaarheid te leveren voor moderne motoren.Deze bougies zorgen voor een betere ontvlambaarheid.De NGK 2202 DPR8EIX-9-sparkstop voldoet aan strenge normen om optimale motorprestaties en levensduur te garanderen.De Iridium IX-serie is vooral geliefd vanwege haar duurzaamheid en efficiëntie, waardoor het een ideale keuze is voor zowel dagelijks rijden als voor toepassingen met hoge prestaties.
NGK 2202 DPR8EIX-9 Iridium IX-sparkplugtoepassing
De NGK DPR8EIX-9 2202 Iridium IX Spark Plugs zijn compatibel met een breed scala aan motorfietsen, ATV's en kleine motoren.
Voor
Yamaha
FZR600
Voor
Yamaha
XJR1300
Voor
Yamaha
XT660Z
Tenere
Voor
Yamaha
YZF-R6
Voor
Kawasaki
KLR650
Voor
de
Kawasaki
Ninja
ZX-9R
Voor
Kawasaki
ZRX1100
Voor
Kawasaki
ZRX1200R
Voor
Suzuki
DR650SE
Voor
Suzuki
GSX-R750
Voor
Suzuki
SV650
Voor
Suzuki
V-Strom
650
Voor
Honda
XR650L
Voor
Honda
NT650
Hawk
GT
Voor
Honda
VT1100C
Shadow
Voor
Honda
CB750
Nighthawk
Voor
Honda
Honda
CD125
CG125
Productspecificatie
| Productnaam | NGK Vuurstekker |
| Modelnummer | DPR8EIX-9 2022 |
| Type | Iridium |
| Draad Dia | 10 mm |
| Draadpijl | 1 mm |
| Draadlengte | 19 mm |
| Warmtebereik | 8 |
| Resistor | - Ja, dat klopt. |
| Bouw | Trivalente metaalplatering voor superieure anti-corrosie- en anti-aanvallen eigenschappen |
| Ontwerp | Conic gesneden grondelektrode voor een betere ontwikkeling van de vlamkern en snellere start |
| Langlevend | Tot 60.000 mijl (afhankelijk van de rijomstandigheden) |
| Kwaliteit | OEM-producten |
Veelgestelde vragen
A: Onze fabriek bevindt zich in Chongqing, de grootste productiebasis voor motorfietsen en onderdelen in China.
Q2.
Kunt
u
monsters
voor
controle
leveren?
A: Ja, we kunnen monsters leveren als we ze op voorraad hebben.
Wat zijn uw verpakkingsvoorwaarden?
A: Meestal verpakken we onze goederen in neutrale dozen en bruine kartonnen of onze eigen merkverpakking. We kunnen de goederen ook verpakken met het eigen verpakkingsontwerp van de klant.
Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T 30% als aanbetaling, en 70% saldo voor levering. We laten u de foto's van de producten en pakketten zien voordat u het saldo betaalt.
Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
A: EXW, FOB, CIF
Hoe zit het met uw levertijd?
A: De levertijd hangt af van de artikelen en de hoeveelheid van uw bestelling. In het algemeen duurt het 30 tot 45 dagen na ontvangst van uw vooruitbetaling.
K7: Kun je volgens de monsters produceren?
A: Ja, we kunnen produceren als u monsters kan leveren en we hebben jaren ervaring in OEM & ODM diensten
Q8. Wat is het kwaliteitsniveau van uw producten?
A: we leveren originele kwaliteitsproducten aan onze klanten, we hebben goederen samenwerking met wereldberoemde merken zoals NGK, GATES, BANDO, DENSO, BOSENTO, Autolite etc.Onze producten worden veel gebruikt in Honda., Suzuki, Yamaha, Kawasaki, KTM, Aprilia, Triumph, SYM, BMW, Hero, TVS, Bajaj, enz.



