| Prijs | $450~$1700/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | NYCSUL |
| Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000 PCs/maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYCSUL |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 PC | Price | $450~$1700/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000 PCs/maand |
| Levertijd | 7 WERKDAGEN | Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Typische toepassing | Vloeistof (niet roeren.) | Productmodellen | NYCSUL-503 |
| Het sondetype | Lichaam, gespleten lichaam, explosiebestendig, corrosiebestendig, anticorrosief | De antenne vormt materiaal | PP, PVC, PTFE |
| De nauwkeurigheid van de meting | <0,25% (bereik <20 m), | Verwerkingsdruk | -0,1 ~=0,1 MPa (atmosferische druk) |
| Procesaansluiting | Flens | Explosieveilige kwaliteit | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (zie certificaat) |
Hoge gevoeligheid NYCSUL Ultrasone niveaumeter Alarm instellen op elk moment
Het
werkingsbeginselvan
hooggevoeligheid
NYCSUL
Ultrasone
niveaumeter
Alarm
instellen
op
elk
punt
The
working
principle
of
the
ultrasonic
level
gauge
is
that
the
ultrasonic
transducer
(probe)
sends
out
a
high-frequency
pulsed
sound
wave
when
it
encounters
the
surface
of
the
measured
material
(material)
and
is
reflected
and
folded
backDe
gereflecteerde
echo
wordt
door
de
transducer
ontvangen
en
omgezet
in
een
elektrisch
signaal.De
verspreidingstijd
van
de
geluidsgolf
is
evenredig
met
de
afstand
van
de
geluidsgolf
tot
het
oppervlak
van
het
object.De
relatie
tussen
de
transmissieafstand
van
de
geluidsgolf
S,
de
geluidssnelheid
C
en
de
geluidstransmissietijd
T
kan
worden
uitgedrukt
met
de
formule:
S=C×T/2.
Omdat
de
overgedragen
ultrasone
puls
een
bepaalde
breedte
heeft,
overlapt
de
gereflecteerde
golf
in
een
klein
gebied
dicht
bij
de
transducer
de
overgedragen
golf.die
niet
kan
worden
geïdentificeerd
en
waarvan
de
afstand
niet
kan
worden
gemetenDit
gebied
wordt
de
meetdoodzone
genoemd.
De
grootte
van
de
blinde
zone
is
gerelateerd
aan
het
model
van
de
ultrasone
niveaumeter.
Het
sonde-onderdeel
zendt
ultrasone
golven
uit,
de
ultrasone
golven
zullen
worden
gereflecteerd
bij
het
tegenkomen
van
een
medium
met
een
groot
verschil
in
dichtheid
van
de
lucht,en
de
gereflecteerde
golven
zullen
worden
ontvangen
door
het
deel
van
de
sondeDe
afstand
van
de
sonde
tot
het
oppervlak
van
de
vloeistof
(voorwerp)
is
evenredig
met
de
tijd
die
door
de
ultrasone
golf
is
gegaan:afstand
[m]
=
tijd
x
snelheid
van
het
geluid/2
[m]
Ontwerpeigenschapvan
hooggevoeligheid
NYCSUL
Ultrasone
niveaumeter
Alarm
instellen
op
elk
punt
◎ redelijk ontwerp, uitstekende prestaties, eenvoudige structuur, gemakkelijke installatie, enz.
◎ kleine hoek sonde wordt aangenomen voor ultrasone golf, met grote transmissiekracht en hoge gevoeligheid
◎ het instellen van de bovenste en onderste grens en het instellen van het alarm op elk punt, kan worden gebruikt voor continue vloeistofmeting en vloeistofniveaubeheersing
Technische parametersvan hooggevoeligheid NYCSUL Ultrasone niveaumeter Alarm instellen op elk punt
| TGewone toepassing | Vloeistof (geen roeren, schuim, verdamping, enz.) |
| Productmodellen | Nycsul-501, NYCSUL-502, NYCSUL-503 |
| Het type sonde | Karosserie, gespleten karosserie, explosiebestendige, corrosiebestendige, corrosiebestendige en explosiebestendige |
| Het materiaal van de antenne | PP, PVC, PTFE, 304 |
| Meetbereik | 0~ 20M (geïntegreerd), 0~40m ((afzonderlijk), |
| Meetsnelheid | 20 m) |
| Procestemperatuur | 3M, 20M (diepe put kan meerdere honderden meters, die ook kan worden aangepast) |
| Meetsnelheid | 00,05% ~ 0,1% F. S. |
| Procestemperatuur | -20 °C tot + 70 °C |
| Procesdruk | -0,1 ~=0,1 MPa, (atmosferische druk) |
| Elektrische interface | M20x1.5NPT. |
| Beschermingsklasse | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Procesverbinding | Procesverbinding |
| Afbeeldingsmodus | Vloeistofniveau, afstand (luchthoogte) |
| Stel de output in | Instelling van bovengrens, ondergrens |
| Signaaluitgang | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus. . . |
| Beschermingsgraad | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosiebestendige kwaliteit | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (zie certificaat voor nadere informatie) |
※ Opmerking:Het product kan worden aangepast aan de specifieke vereisten van gebruikers.



