| Prijs | $55 to $95/pcs |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 working day |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, SIL, ATEX |
| Modelnummer | NYCSUL-502 |
| Verpakking | 40*30*30CM |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYCSUL-502 |
| Certification | CE, SIL, ATEX | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 PCS | Price | $55 to $95/pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen | Verpakking | 40*30*30CM |
| Cijfer | Industrieel | Garantie | 12 maanden |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM | Toepassingen | Vloeistof (geen roeren, bubbels, vluchten, enz.) |
| Meetnauwkeurigheid | 0,05%~ 0,1%FS | Voeding | 24Vdc |
| Procesaansluiting | Draad, flens (optioneel) | Procestemperatuur | -20~+70℃ |
| Verwerkingsdruk | -0.1~0.1MPa | Signaaluitgang | 4 ... 20MA/HART/RS485/MODBUS ... |
| Weergave | LCD-scherm | Meetbereik | 0~20m (geïntegreerd),0~40m (verdeeld) |
4-20mA RS485 Lange Afstand Ultrasone Water Vloeistofniveaumeter Sensor
Het
werkingsprincipe
van Hoge
Gevoeligheid
NYCSUL
Ultrasone
Niveaumeter
Alarminstelling
Op
Elk
Punt
Het
werkingsprincipe
van
de
ultrasone
niveaumeter
is
dat
de
ultrasone
transducer
(sonde)
een
hoogfrequente
gepulste
geluidsgolf
uitzendt
wanneer
deze
het
oppervlak
van
het
gemeten
materiaal
(materiaal)
tegenkomt
en
wordt
gereflecteerd
en
teruggevouwen.
De
gereflecteerde
echo
wordt
ontvangen
door
de
transducer
en
omgezet
in
een
elektrisch
signaal.
De
voortplantingstijd
van
de
geluidsgolf
is
evenredig
met
de
afstand
van
de
geluidsgolf
tot
het
oppervlak
van
het
object.
De
relatie
tussen
de
geluidsgolftransmissieafstand
S,
de
geluidssnelheid
C
en
de
geluidstransmissietijd
T
kan
worden
uitgedrukt
door
de
formule:
S=C×T/2.
Omdat
de
uitgezonden
ultrasone
puls
een
bepaalde
breedte
heeft,
overlapt
de
gereflecteerde
golf
in
een
klein
gebied
dicht
bij
de
transducer
de
uitgezonden
golf,
die
niet
kan
worden
geïdentificeerd
en
waarvan
de
afstands
waarde
niet
kan
worden
gemeten.
Dit
gebied
wordt
de
dode
zone
van
de
meting
genoemd.
De
grootte
van
de
dode
zone
is
gerelateerd
aan
het
model
van
de
ultrasone
niveaumeter.
Het
sondedeel
zendt
ultrasone
golven
uit,
de
ultrasone
golven
worden
gereflecteerd
bij
het
tegenkomen
van
een
medium
met
een
groot
dichtheidsverschil
met
lucht,
en
de
gereflecteerde
golven
worden
ontvangen
door
het
sondedeel.
De
afstand
van
de
sonde
tot
het
vloeistof
(object)
oppervlak
is
evenredig
met
de
tijd
die
de
ultrasone
golf
heeft
afgelegd:
afstand
[m]
=
tijd
x
geluidssnelheid/2
[m]
Ontwerpkenmerk van
Hoge
Gevoeligheid
NYCSUL
Ultrasone
Niveaumeter
Alarminstelling
Op
Elk
Punt
◎ redelijk ontwerp, uitstekende prestaties, eenvoudige structuur, gemakkelijke installatie, enz.
◎ ultrasone golf met sonde met kleine hoek wordt gebruikt, met groot zendvermogen en hoge gevoeligheid
◎ bovenste en onderste limietinstelling en alarminstelling op elk punt, kan worden gebruikt voor continue vloeistofmeting en vloeistofniveaucontrole
Technische parameters van Hoge Gevoeligheid NYCSUL Ultrasone Niveaumeter Alarminstelling Op Elk Punt
| Typische toepassing | Vloeistof (geen roeren, schuim, verdamping, etc.) |
| Productmodellen | Nycsul-501, NYCSUL-502, NYCSUL-503 |
| Het sondetype | Body, gesplitste body, explosiebestendig, corrosiebestendig, corrosiebestendig en explosiebestendig |
| Het antennemateriaal | PP, PVC, PTFE, 304 |
| Meetbereik | 0~ 20M (geïntegreerd), 0~40m (apart), |
| Meetnauwkeurigheid | 20 m) |
| De procestemperatuur | 3M, 20M (diepe put kan honderden meters meten, wat ook op maat kan worden gemaakt) |
| Meetnauwkeurigheid | 0.05% ~ 0.1% F. S |
| De procestemperatuur | -20~+70C |
| Procesdruk | -0.1 ~=0.1 MPa, (atmosferische druk) |
| Elektrische interface | M20×1.5,½"NPT |
| Beschermingsklasse | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Procesaansluiting | Procesaansluiting |
| Weergavemodus | Vloeistofniveau, afstand (luchthoogte) |
| Uitgang instellen | Instelling bovengrens, instelling ondergrens |
| Signaaluitgang | 4... 20mA/ HART/ RS485/Modbus. . . |
| Beschermingsgraad | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosieveilige graad | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (zie certificaat voor details) |
※Opmerking: Het product kan worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.



