| Prijs | $125 to $285/pcs |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 working day |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, SIL, ATEX |
| Modelnummer | NYUHZ-B |
| Verpakking | 40*30*30CM |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYUHZ-B |
| Certification | CE, SIL, ATEX | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 PCS | Price | $125 to $285/pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen | Verpakking | 40*30*30CM |
| Cijfer | Industrieel | Garantie | 12 maanden |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM | Toepassingen | Vloeistoffen, poeders, vaste deeltjes, corrosieve stoffen |
| Float Cage-materiaal | SS304 | Voeding | 24VDC ((twee lijnen, vier lijnen), 220VAC |
| Verbindingsflenzen | Volgens DIN of ANSI B16.5 | Procestemperatuur | 60 (max.) voor PVC, 50 (max.) voor PP |
| Verwerkingsdruk | e -0,1 tot en met 4,0 MPa | Signaaluitgang | 4 ... 20MA/HART/RS485/MODBUS ... |
| Max. Centrum tot centrum afstand | 150~6000 mm |
Werkingsbeginsel6m flens magnetische flap niveaugeiler voor vloeistofmeting
De
magnetische
flap-niveaumeter
is
ontwikkeld
op
basis
van
het
principe
van
drijfvermogen
(wet
van
Archimedes)
in
combinatie
met
magnetische
koppeling.de
drijver
in
de
hoofdpijp
van
de
niveausmeter
stijgt
en
daalt
ook,
en
de
drijver
Het
permanent
magnetische
staal
in
de
binnenkant
wordt
via
een
magnetische
koppeling
naar
de
indicator
(regel)
op
het
terrein
overgebracht,
die
het
gele
licht
aanstuurt.zwarte
(of
rood-witte)
draaiende
kolom
om
te
draaienWanneer
het
vloeistofgehalte
stijgt,
verandert
de
draaiende
kolom
van
wit
naar
rood.Het
kruispunt
van
rood
en
wit
van
de
indicator
is
de
werkelijke
hoogte
van
de
middellopmeter
in
de
container.
Ontwerpeigenschapvan6m
flens
magnetische
flap
niveaugeiler
voor
vloeistofmeting
◎eenvoudige structuur, solide en betrouwbare, stabiele werking
◎op het terrein is de schaal duidelijk, opvallend en gemakkelijk te lezen
◎het kan het vloeistofgehalte met corrosieve, ontvlambare, giftige, hoogtemperatuur- en roerende verontreinigde vloeistof meten en aangeven
◎kan meerdere installatievormen en verbindingsvormen worden geselecteerd
◎ontwerpdrukbereik: vol vacuüm tot 10 MPa
◎ontwerptemperatuurbereik: - 160 ~ + 450 °C
◎professioneel ontwerp voor speciale druk en temperatuur
Technische parametersvan6m flens magnetische flap niveaugeiler voor vloeistofmeting
| Typische toepassing | Meting van het vloeistofniveau |
|
productmodel |
NYUHZ |
| Installatieformulier | Aan de zijkant gemonteerd, boven gemonteerd |
| Materiaal van het lichaam | 304,316 |
| meetbereik | 0 tot 6 m |
| Meting nauwkeurigheid | ±3 mm, ±5 mm, ±10 mm, ±20 mm (kan worden geselecteerd) |
| Gemiddelde dichtheid | ≥ 0,425 g/cm3 |
| Verschil in dichtheid | ≥ 0,1 g/cm3 |
| Gemiddelde viscositeit | ≤ 0,4 Pa.S. |
| Beheersuitgang | 220VAC,1A |
| Transmissie-uitgang | 4...20mA ((stroomvoorziening 24VDC) |
| Procestemperatuur |
-50°C tot +350°C |
| Procesdruk | -0,1 tot +16 MPa |
| Procesverbinding | Flanke (keuzebaar) |
| resolutieverhouding | ± 1 mm |
| beschermingsniveaus | IP65,IP67,IP68 (kan worden geselecteerd) |
| Explosiebestendige kwaliteit | Exia II CT6 Ga,Exd II CT6 Gb ((Zie certificaat voor details) |
※ Opmerking:Het product kan worden aangepast aan de specifieke vereisten van gebruikers.