| Prijs | $120 to $1000 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| ModelNumber | NYUHZ |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYUHZ |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $120 to $1000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Levertijd | 7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Meetbereik | 0~6m | Materiaal | 304, 316L (optioneel) |
| Procesaansluiting | Flensinstallatie (optioneel) | Beschermingsgraad | Weergave-instrument IP67, IP67 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ~ 130 ℃, -50 ~ 350 ℃ | Verwerkingsdruk | Atmosferische druk, 0-16 MPa |
| Explosieveilige kwaliteit | Exia IICT6 (facultatief) | Differentiatietarief | ±lmm |
Magnetische Plaat Niveaumeter
Niveau Niveau Meter Bedrijfs Principe
Magnetische plaat niveaumeter kan worden gebruikt voor de detectie van vloeistofniveaus van alle soorten torens, tanks, bolvormige containers en boilers enzovoort. Magnetische klapbord niveaumeter kan worden gebruikt voor hoge afdichting, lekkagepreventie en hoge temperatuur, hoge druk en corrosiebestendigheid.
De
magnetometer
heeft
een
kamer
(een
meetbuis
of
een
bodybuis
genoemd)
die
een
drijvende
bal
bevat,
en
de
holte
is
via
een
flens
of
een
andere
geschikte
verbinding
verbonden
met
de
container.
Volgens
het
principe
van
de
connectoren,
met
de
verandering
van
het
vloeistofniveau
in
de
container,
is
het
vloeistofniveau
in
de
holte
hetzelfde
als
het
vloeistofniveau
in
de
container,
zodat
de
drijvende
bal
in
de
kamer
omhoog
en
omlaag
wordt
gedreven,
en
omhoog
en
omlaag
met
het
stijgen
en
dalen
van
het
vloeistofniveau
in
de
container.
Op
dit
punt
kunnen
we
het
vloeistofniveau
niet
zien,
dus
hebben
we
een
magnetische
kolomklapindicator
aan
de
buitenkant
van
de
holte.
Permanente
magneetstaal
is
geïnstalleerd
op
het
knooppunt
tussen
de
drijvende
bal
die
zinkt
en
het
drijvende
deel,
en
wanneer
het
vloeistofniveau
in
de
gemeten
container
stijgt
en
daalt,
geldt
hetzelfde
voor
de
magnetische
vlotter
in
de
niveaumeter
bodybuis.
Het
permanente
magneetstaal
in
de
vlotter
wordt
via
magnetische
koppeling
overgebracht
naar
de
magnetische
kolomindicator,
waardoor
de
rode
en
witte
rollen
180
°
worden
omgedraaid.
Wanneer
het
vloeistofniveau
stijgt,
verandert
de
klapkolom
van
wit
naar
rood,
en
wanneer
het
vloeistofniveau
daalt,
verandert
de
klapkolom
van
rood
naar
wit.
De
rode
en
witte
overgang
van
de
indicator
is
de
werkelijke
hoogte
van
het
vloeistofniveau
in
de
container,
waardoor
een
duidelijke
indicatie
van
het
vloeistofniveau
wordt
gerealiseerd.
Magnetische Plaat Niveau Magnetische Plaat Technische Parameter
| Meetbereik | 0〜6m |
| Meetnauwkeurigheid | ±3mm |
| Mediumdichtheid | 0.425g/cm3 |
| Dichtheidsverschil | 0.1 g/cm3 |
| Mediumviscositeit | W 0.4Pa.S |
| Regeluitgang | 220VAC, 1A |
| Transmissie-uitgang | 4~20mA (voeding 24VDC) |
| Proces temperatuur | -50 ~ 350 °C |
| Procesdruk | 0~ 16MPa |
| Differentiatiegraad | ±lmm |
| Procesaansluiting | Flensaansluiting (optioneel) |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Explosieveilige graad: | Exia IICT6 (optioneel) |
※ Opmerking: Producten kunnen worden aangepast volgens de specifieke eisen
Niveau gebruikers! Magnetische Plaat Niveau
Meter
Ontwerpkenmerken
◎Eenvoudige
structuur,
solide
en
betrouwbaar,
stabiele
werking
◎De
schaalweergave
ter
plaatse
is
duidelijk,
opvallend
en
gemakkelijk
af
te
lezen.
◎Vloeistofniveaus
die
gemeten
en
aangegeven
kunnen
worden
zijn
corrosief,
brandbaar,
giftig,
hoge
temperatuur,
geroerd
en
vervuild
◎Meerdere
installatievormen,
meerdere
verbindingsvormen
kunnen
worden
geselecteerd
◎Ontwerpdrukbereik
van
vacuüm
tot
10
MPA.
Niveau Meter InstallatievereistenMagnetische Plaat
Niveau Meter InstallatievereistenMagnetische Plaat
Niveau