| Prijs | $235.0~$365.0 |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | Negotiable |
| Merk | NuoyingJiaye |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an |
| Certification | SIL |
| ModelNumber | NYUHZ-A-2 |
| Verpakkingsdetails | Wondendoos |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1400pcs per maand |
| Brand Name | NuoyingJiaye | ModelNumber | NYUHZ-A-2 |
| Certification | SIL | Plaats van Oorsprong | Xi'an |
| Minimumordehoeveelheid | 1pc | Price | $235.0~$365.0 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1400pcs per maand |
| Verpakkingsdetails | Wondendoos | Materiaal | PP |
| Druk | 1,0 MPa | Temp. | -20--65°C |
| Bereik | 300 tot 3000 mm | Installatiemethode | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Meetmedium | Vloeistof | Procesaansluiting | Flens |
4~20mA Hydraulische olie Magnetische brandstoftank niveaugeverzender
4 ~ 20 mA Hydraulische olie Magnetische brandstoftanksniveausmeter Transmitter Beschrijving:
Een gemonteerde magnetische vloeistofspiegelmeter, die kan worden gebruikt om het vloeistofniveau van verschillende soorten vaten in de vormen van watertoren, waterkoker, groef en bal, evenals keteloven, te meten.Het kan worden gebruikt onder hoge afdichting, lekpreventie, hoge druk, hoge temperatuur en corrosie conditie, die veilig en betrouwbaar is.Het maakt het gebrek aan vaag instructie en kwetsbaarheid van de glazen plaat niveau meterHet wordt niet beïnvloed door de afwijking van hoge/lage temperatuur, waardoor geen meergroepsmeters nodig zijn.rechtstreeks leest en heeft een breed meetbereik.
4~20mA Hydraulische olie Magnetische brandstoftank Niveaumeter Parameters van de zender:
| Meetbereik | 300-15000 mm |
| Precisiteit | ± 10 mm |
| Kolomdiameter | 9 mm |
| Werkdruk | ≤ 16,0Mpa (> 16,0Mpa op maat); anti-corrosie type ≤1,0Mpa |
| Gemiddelde dichtheid | ≥ 0,45 g/cm3 |
| Gemiddeld verschil in dichtheid | ≥ 0,15 g/cm3 |
| Gemiddelde viscositeit | ≤ 0,4 Pa·S |
| Trillingen van de apparatuur | frequentie≤25Hz, amplitude≤0,5mm |
| Volg de snelheid. | ≤ 0,08 m/s |
| Verbindingsflens | DN25, PN1.6 |
4 ~ 20 mA Hydraulische olie Magnetische brandstoftank Niveaugeometer Transmitter kenmerken:
1Eenvoudige
structuur,
goede
stabiliteit,
betrouwbaarheid
en
duurzaamheid.
2Geïsoleerd
medium,
indicator,
zender
en
schakelaar
3Breed
bereik
van
werkdruk:
vacuüm
tot
42Mpa
4Breed
bereik
van
werktemperatuur:
-190
°C
tot
425
°C
5-
Onafhankelijk
van
de
fysische
en
chemische
toestand
van
het
medium.
6.SPST
of
SPDT
beschikbaar
7Optioneel
float
level
transducer
of
capacitieve
twee-draad
level
transducer
om
4-20mA
DC
signaal
(of
HART)
te
verzenden
en
afstandsbediening
en
metingen
te
realiseren.