| Prijs | $125 to $285/pcs |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 working day |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, SIL, ATEX |
| Modelnummer | NYUHZ-G |
| Verpakking | 40*30*30CM |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYUHZ-G |
| Certification | CE, SIL, ATEX | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 PCS | Price | $125 to $285/pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen | Verpakking | 40*30*30CM |
| Cijfer | Industrieel | Garantie | 12 maanden |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM | Toepassingen | Vloeistoffen, poeders, vaste deeltjes, corrosieve stoffen |
| Procesaansluiting | Flankenverbinding | Voeding | 24VDC ((twee lijnen, vier lijnen), 220VAC |
| Meting van de middelgrote dichtheid | 0.5·1,8 g/cm3 | Procestemperatuur | 200℃ |
| Verwerkingsdruk | 4.0 tot en met 10 MPa | Signaaluitgang | 4 ... 20MA/HART/RS485/MODBUS ... |
| Max. Centrum tot centrum afstand | 0 ¢ 6 m |
Werkingsprincipe
van 6m
Flens
Magnetische
Klep
Niveaumeter
Voor
Vloeistofmeting
Magnetische
klep
niveaumeter
is
ontwikkeld
op
basis
van
het
principe
van
drijfvermogen
(wet
van
Archimedes)
gecombineerd
met
magnetische
koppeling.
Wanneer
het
vloeistofniveau
in
de
gemeten
container
stijgt
en
daalt,
stijgt
en
daalt
de
vlotter
in
de
hoofdleiding
van
de
niveaumeter
ook,
en
de
vlotter
Het
permanente
magneetstaal
aan
de
binnenkant
wordt
via
magnetische
koppeling
overgebracht
naar
de
indicator
(liniaal)
ter
plaatse,
die
de
gele,
zwarte
(of
rode
en
witte)
draaikolom
aandrijft
om
te
roteren.
Wanneer
het
vloeistofniveau
stijgt,
draait
de
draaikolom
van
wit
naar
rood.
Wanneer
het
vloeistofniveau
daalt,
draait
de
draaikolom
van
rood
naar
wit.
De
scheiding
van
rood
en
wit
van
de
indicator
is
de
werkelijke
hoogte
van
de
medium
niveaumeter
in
de
container.
Ontwerpkenmerk van
6m
Flens
Magnetische
Klep
Niveaumeter
Voor
Vloeistofmeting
◎ eenvoudige structuur, solide en betrouwbaar, stabiele werking
◎ de schaalweergave ter plaatse is duidelijk, opvallend en gemakkelijk af te lezen
◎ het kan het vloeistofniveau met corrosieve, brandbare, giftige, hogetemperatuur en geroerde vervuilde vloeistof meten en aangeven
◎ meerdere installatievormen en verbindingsvormen kunnen worden geselecteerd
◎ ontwerpdrukbereik: volledig vacuüm tot 10MPa
◎ ontwerptemperatuurbereik: - 160 ~ + 450 ℃
◎ professioneel ontwerp voor speciale druk en temperatuur
Technische parameters van 6m Flens Magnetische Klep Niveaumeter Voor Vloeistofmeting
| Typische toepassing | Vloeistofniveau meting |
|
productmodel |
NYUHZ |
| Installatievorm | Zijmontage, bovenmontage |
| Materiaal behuizing | 304,316 |
| meetbereik | 0~6m |
| Meetnauwkeurigheid | ±3mm,±5mm, ±10mm, ±20mm (selecteerbaar) |
| Mediumdichtheid | ≥0.425g/cm3 |
| Dichtheidsverschil | ≥0.1g/cm3 |
| Mediumviscositeit | ≤0.4Pa.S |
| Besturingsuitgang | 220VAC,1A |
| Transmissie-uitgang | 4...20mA(voeding 24VDC) |
| Proces Temperatuur |
-50~+350℃ |
| Procesdruk | -0.1~+16MPa |
| Procesaansluiting | flens(selecteerbaar) |
| resolutieverhouding | ±1mm |
| beschermingsniveaus | IP65,IP67,IP68(selecteerbaar) |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6 Ga,Exd II CT6 Gb(Zie certificaat voor details) |
※Opmerking:Het product kan worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.