| Prijs | $125 to $285/pcs |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 working day |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, SIL, ATEX |
| Modelnummer | NYUHZ-P |
| Verpakking | 40*30*30CM |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYUHZ-P |
| Certification | CE, SIL, ATEX | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 PCS | Price | $125 to $285/pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen | Verpakking | 40*30*30CM |
| Cijfer | Industrieel | Garantie | 12 maanden |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM | Toepassingen | Vloeistoffen, poeders, vaste deeltjes, corrosieve stoffen |
| Procesaansluiting | Flankenverbinding | Voeding | 24VDC ((twee lijnen, vier lijnen), 220VAC |
| Meting van de middelgrote dichtheid | 0.5·1,8 g/cm3 | Procestemperatuur | 200℃ |
| Installatie van het display paneel | Gezicht weg van de flenster | Signaaluitgang | 4 ... 20MA/HART/RS485/MODBUS ... |
| Max. Centrum tot centrum afstand | 0 ¢ 6 m |
Fabriek NYUHZ Magnetische flap niveaumeter Werkingsbeginsel
NYUHZ Flanke Flap Magnetische niveauzender heeft twee hoofdonderdelen,een holte met een drijvende bal, de meetbuis of de hoofdbuis genoemd, en een aanwijzingspaneel. De holte is via flenzen of andere geschikte aansluitingen met de medium tank verbonden.Dus de drijvende bal die het gemiddelde niveau in de meetbuis aangeeft gaat omhoog en omlaag samen met het niveau in de tankDe drijvende bal heeft een permanente magneet die de overeenkomstige magnetische gekleurde flappen zal aantrekken om te draaien.Dan zal de werkelijke waarde van het gemiddelde niveau duidelijk worden weergegeven in het indicator paneelMensen kunnen makkelijk lezen.
Fabriek NYUHZ Magnetische flap niveaumeter Ontwerpkenmerken
◎
Eenvoudige
structuur,
solide
en
betrouwbare,
stabiele
werking
◎
De
schaal
van
de
scène
is
helder
en
gemakkelijk
te
lezen
◎
Vloeistofgehalten
die
kunnen
worden
gemeten
en
aangegeven
als
corrosief,
ontvlambaar,
giftig,
hoge
temperatuur,
geroerd
en
verontreinigd
Fabriek NYUHZ Magnetische flap niveaumeterTechnische parameters
| Typische toepassing | Meting van het vloeistofniveau |
| Meetbereik | 0 tot 6 m |
| Metingsnauwkeurigheid | ±3 mm, ±5 mm (facultatief) |
| Gemiddelde dichtheid | ≥ 0,425 g/cm3 |
| Verschil in dichtheid | ≥ 0,1 g/cm3 |
| Gemiddelde viscositeit | ≤ 0,4 Pa.S. |
| Beheersuitgang | 220VAC, 1A |
| Transmissie-uitgang | 4~20mA (voeding 24VDC) |
| Procestemperatuur | -50 ~ + 350 °C |
| Procesdruk | -0,1 tot +16 MPa |
| Procesverbinding | Flanke (optioneel) |
| Beschermingsgraad | IP67 (optioneel) |
| Explosiebestendige kwaliteit: | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (gegevens in het certificaat) |
Opmerking: De producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruikers.
Fabriek NYUHZ Magnetische flap niveaumeter Gerelateerde foto's