| Prijs | $120~$700/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYUHZ-FQ |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYUHZ-FQ |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 pc | Price | $120~$700/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 7 werkdagen | Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Model | NYUHZ-FQ | Floatmateriaal | F4, PP, 304, PTFE |
| Lengte staaf | 2006000mm | Procestemperatuur | -20°C tot +125°C |
| Beschermingsklasse | IP65, IP67, IP68 (optioneel) | Explosieveilige kwaliteit | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (gegevens in het certificaat) |
| Procesaansluiting | flens, draad | Verwerkingsdruk | -0,1 tot +2,0 MPa |
| Uitvoer | 4-20mA, SPDT | Typische toepassing | Vloeistofniveau -meting |
NYUHZ-FQ Vlotniveauschakelaar met 4-20mA Uitgang Aanpasbare Roestvrijstalen Waterniveauschakelaar
NYUHZ-FQ Vlotniveauschakelaar Toepassingsgebieden
De standaard NYUHZ-FQ vlotniveauschakelaar wordt veel gebruikt in de olie-, chemische, lichte industrie, gemeentelijke, milieubescherming en andere industrieën, en kan het vloeistofniveau of de fase-interface in verschillende openingen of drukvaten alarmeren en regelen.
De NYUHZ-FQ explosiebestendige vlotniveauschakelaar is geschikt voor explosief gas, explosief gasmengsel gevormd door het mengsel van brandbare stoom en lucht.
NYUHZ-FQ Vlotniveauschakelaar Technische Parameters
| Productmodel | NYUHZ-FQ |
| Typische toepassing | Vloeistofniveaumeting |
| Vlottermateriaal | F4, PP, 304, PTFE |
| Omgevingstemperatuur | -20~+70℃ |
| Mediumtemperatuur | -20~+125℃ |
| Signaaluitgang | 4-20mA, SPDT |
| Procesdruk | -0.1~2.0MPa |
| Mediumdichtheid | 0.5~2.0g/cm³ |
| Mediumviscositeit | ≤0.05Pa.S |
| Procesaansluiting | flens, schroefdraad |
| Beschermingsgraad | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosiebestendige klasse | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (details in certificaat) |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
NYUHZ-FQ Vlotniveauschakelaar Gerelateerde afbeeldingen