| Prijs | $130 to $2000 |
| MOQ | one |
| Tijd om te bezorgen | Negotiable |
| Merk | Nuoying JIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion proof certificate |
| ModelNumber | Nycsul-501 |
| Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | eindeloos |
| Brand Name | Nuoying JIAYE | ModelNumber | Nycsul-501 |
| Certification | Explosion proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | Een | Price | $130 to $2000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | eindeloos |
| Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm |
| Typische toepassing | Meting van het vloeistofniveau |
| Frequentiebereik | 40 kHz, 100 kHz |
| Proeftype | Geïntegreerd |
| ProbeMateriaal | PP/PVC/PTFE/304 (facultatief) |
| Meetbereik | 0 ¢ 20 m |
| Metingsnauwkeurigheid | |
| Metingshoek | 10° |
| Stroomvoorziening | 24VDC,220VAC |
| Procestemperatuur | -20 ̊+70°C |
| Procesdruk | Normale druk |
| Procesverbinding | Draad, flens, beugel (optioneel) |
| Signaaluitgang | 420mA/HART/RS485... |
| Afbeeldingsmodus | Vloeistofniveau, afstand (lege hoogte) |
| Instelling van de uitslag | Instelling van bovengrens, ondergrens |
| Afbeelding | LC D |
| Schelpmateriaal | Polypropyleen/aluminium |
| Beschermingsklasse | IP65,IP67 |
| Explosiebestendige kwaliteit | ExiaIICT6 Ga |
In elk van de volgende gevallen:



