| Prijs | 1USD - 900USD |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 working days |
| Merk | Nuoying JIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion proof certificate |
| ModelNumber | Nycsul-501 |
| Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | Altijd produceren |
| Brand Name | Nuoying JIAYE | ModelNumber | Nycsul-501 |
| Certification | Explosion proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 reeks | Price | 1USD - 900USD |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | Altijd produceren |
| Levertijd | 5-8 werkdagen | Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm |
| Meetbereik | 0-10m | Frequentiebereik | 40 kHz, 100 kHz |
| Explosiebestendig | ExiaⅡCT6 Ga | Beschermingsklasse | IP65,IP67 |
| Weergave | LCD-scherm | Uitvoer instellen | bovenste limietinstelling, onderste limietinstelling |
| Weergavemodus | Vloeistofniveau, afstand (lege hoogte) | Procestemperatuur | -20~+70℃ |
Niveaumeting Ultrasone niveausmitter Intellectualisatie PVC-materiaal Niet-contactmeting
Ultrasone niveauzender
Ultrasone niveaumeter is een digitale niveaumeter die wordt bestuurd door een microprocessor.geluidsgolven na de reflectie van het vloeistofoppervlak door dezelfde sensor die, wordt door middel van piezo-elektrische kristallen omgezet in elektrische signalen,en door geluidsgolven tussen zend- en ontvangstijd om de sensor te berekenen tot de gemeten afstand op het oppervlak van de vloeistofDoor het gebruik van niet-contactmeting is het meetmedium vrijwel onbeperkt en kan het op grote schaal worden gebruikt voor een verscheidenheid aan metingen van de hoogte van vloeibare en vaste materialen.
Ultrasone niveauzenderTechnische parameter
| Typische toepassing | Meting van het vloeistofniveau |
| Frequentiebereik | 40 kHz,100 kHz |
| Proeftype | Geïntegreerd |
| ProbeMateriaal | PP/PVC/PTFE/304 (facultatief)) |
| Meetbereik | 0~20 m |
| Metingsnauwkeurigheid | 0.25% ((Bereik20 m) |
| Metingshoek | 10° |
| Stroomvoorziening | 24VDC,220VAC |
| Procestemperatuur | (-20-70°C) |
| Procesdruk | Normale druk |
| Procesverbinding | Draad, flens, beugel (optioneel) |
| Signaaluitgang | 420mA/HART/RS485... |
| Afbeeldingsmodus | Vloeistofniveau, afstand (lege hoogte) |
| Instelling van de uitslag | Instelling van bovengrens, ondergrens |
| Afbeelding | LC D |
| Schelpmateriaal | Polypropyleen/aluminium |
| Beschermingsklasse | IP65,IP67 |
| Explosiebestendige kwaliteit | ExiaⅡCT6 Ga |
Opmerking: op aanvraag aangepast
Ultrasone niveauzenderMeetingsbeginsel
Onder controle van de elektronische eenheid zendt de sonde een balk van ultrasone pulsen naar het te meten object.de geluidsgolf wordt gereflecteerd door het oppervlak van het object, en een deel van de gereflecteerde echo wordt door de sonde ontvangen en omgezet in een elektrisch signaal, dat volgens de ultrasone golf wordt doorgestuurd.Het tijdsverschil tot de herontvangst en de bekende geluidssnelheid worden gebruikt om de verandering van het materiaalniveau te bepalen.Het microgolfsignaal wordt door het elektronische apparaat verwerkt en uiteindelijk omgezet in een elektrisch signaal dat verband houdt met het materiaalniveau.



